ליגת מרוצי הילדים בהרצליה 2023- סבב ב'

»
אירועים
אודות האירוע

ברכות למשתתפים!

לחצו לתוצאות המרוץ

לחצו לאלבום התמונות

לחצו לסרטון המרוץ

 


ליגת מרוצי הילדים בהרצליה 2023 - סבב ב'

3 מרוצים ב: 21.4, 16.6, 19.10

המרוץ השני בסבב ב- 16.6.23, זינוק חופשי בין השעות 17:00-18:00 כמתואר לפניכם.

לחצו להורדת תוכנית אימונים מומלצת!

 

ליגת מרוצי הילדים בהרצליה - סבב ב'

 

 

ליגת מרוץ הילדים בהרצליה - סבב ב'

סבב ב' בליגת מרוץ הילדים יתקיים ביום שישי, בתאריך- 16.6.23

זינוק חופשי בין השעות 17:00-18:00

סבב ב' של ליגת מרוץ הילדים יתקיים בפארק הרצליה. נקודות ההתכנסות, הזינוק והסיום יהיו בחורשת האקליפטוסים שבמרכז הפארק (דרכי הגעה בהמשך).

מקצים, גילאים וקטגוריות:


ליגת מרוץ הילדים מיועדת לכל הגילאים, עד גיל 17 (כולל) .יש לשים לב כי גיל המשתתף נקבע על פי שנת הלידה של הרץ/ה. זאת אומר שכל מי שנולד/ה בשנת 2006 ייחשב כבן/ת 17, ללא קשר באיזה חודש הם נולדו, או האם כבר חגגו השנה יום ההולדת.

בסבב ב', בניגוד לסבב א', יהיו שני מקצים – מקצה ל- 1 ק"מ ומקצה ל- 2 ק"מ. הבחירה באיזה מקצה לרוץ תלויה בכם - בבחירה של כל אחד ואחת, בהתאם ליכולת, לרצון ולאתגר האישי שכל ילד/ה מציבים לעצמם. שימו לב כי בדירוג הסופי של הליגה אנחנו נעשה שכלול של תוצאות שלושת הסבבים, על פי טבלת ניקוד מיוחדת שבנינו, שצוברת ניקוד לכל ילד/ה, בהתאם לתוצאות שהוא/היא יקבעו בכל אחד מהמרוצים, ללא קשר למרחק שהוא/היא רצו. זאת אומרת, הטבלה שבנינו הופכת את התוצאות של הרצים והרצות לניקוד, וכך זה לא משנה אם רצתם 1, 2 או 3 ק"מ (3 ק"מ ניתן לרוץ רק במרוץ האחרון), בכל אחד מסבבי הליגה, אתם תקבלו ניקוד, בהתאם למרחק והתוצאה שקבעתם, ובסיום שלושת המרוצים אנחנו נפרסם את טבלת הדירוג המצטבר ואת מנצחי הליגה.

חשוב לחדד כי תהיה הפרדה בין המגדרים (בנות ובנים), וכי לכל שכבת גיל - גילאי 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, תהיה טבלת דירוג נפרדת, ושלושת הראשונים בכל שכבת גיל ובכל מגדר, יזכו במדליה, לפי מקום ראשון, שני ושלישי. עוד נציין כי רק הילדים שנרשמו לשלושת הסבבים בליגה, יוכלו להתמודד על המקומות הראשונים. זאת אומרת, שגם במידה וילד/ה השתתפו רק בשני סבבים, והשיגו ניקוד מצטבר גבוה יותר מילד/ה אשר השתתפו בשלושת הסבבים, הם לא יוכלו להיות מדורגים בטבלת הליגה ולא יוכלו לזכות באחד משלושת המקומות הראשונים.

בסיום כל סבב תפורסם רשימת התוצאות, הכוללת את החלוקה למקצים השונים והחלוקה לקטגוריות. בסיום סבב ב' נפרסם, בנוסף לרשימת התוצאות של שני המקצים (1 ו- 2 ק"מ) גם את טבלת הדירוג של הליגה, ובסיום מרוץ הילדים הגדול בחודש אוקטובר נפרסם את דירוג הליגה הסופי ונכריז על הזוכים בכל שכבת גיל.

הרשמה

 

ההרשמה לכל אחד מהסבבים נעשית בנפרד, ובסמוך לאירוע עצמו. ההרשמה לסבב ב' נפתחה וכרוכה בעלות סמלית של 30 ₪. לכל משתתף תוענק מדליית השתתפות וערכת משתתף שכוללת מספר משתתף וצ'יפ למדידת זמנים (לא תחולק חולצה). הורים שמעוניינים להצטרף לילדים וללוות אותם, מוזמנים לעשות זאת ואין צורך להירשם בעצמם.

חשוב לציין כי לא ניתן להירשם לשני המקצים, וכל רץ/ה יוכלו להירשם למקצה אחד, או ל- 1  ק"מ או ל- 2 ק"מ.

ההרשמה לסבב ב' תסתיים ביום שלישי, ה-13/6/23 בשעה 19:00. יחד עם זאת, ומכיוון שהנחיות המשטרה ואילוצי האבטחה מחייבים אותנו, כמות הילדים שיכולים לקחת חלק בסבב ב' מוגבלת. ולכן עם ההגעה למכסת הנרשמים, ההרשמה תסתיים, גם אם זה יהיה לפני מועד סיום הרישום שהגדרנו. לכן, כל מי שמעוניין להירשם, אנא עשו זאת בהקדם כדי להבטיח את השתתפותכם בסבב ב' ובליגת מרוץ הילדים.

שימו לב כי במידה והמרוץ יידחה או יבוטל, מכל סיבה באשר היא (מזג אוויר/ סגר/ אחר...), לכל נרשם תהיה האפשרות להגיע להרצליה ולאסוף את הערכה והמדליה.
בכל מקרה מרגע הרישום לא תהיה כל אפשרות לקבל החזר כספי.

פירוט על תהליך הזינוקים ומדידת הזמנים

סבב א' וסבב ב' מתקיימים בצורה של "זינוק חופשי". הכוונה היא כי לא יבוצע זינוק משותף לכל הרצים והרצות, וכל אחד ואחת מכם יוכל לזנק מתי שתבחרו, כמובן ביום האירוע ביום שישי ה-16/6/23, בין השעה 17:00-18:00.

בכדי למנוע צפיפות והתקהלות, אנחנו נחלק את הרצים לקפסולות ונגדיר את הזמן שבו כל קפסולה מוזמנת לזנק. בכדי שנוכל לחלק את הרצים בצורה האופטימאלית ביותר, אנחנו נפרסם את זמני הזינוקים לאחר סגירת ההרשמה, וזאת בהתאם לכמות הנרשמים בכל אחד מהמקצים ושכבות הגיל. לכן בבקשה להתעדכן באתר התחרות יום לפני סבב ב', בתאריך 15/6/23.

כדי שתימדד לכל רץ/ה התוצאה, עליכם לזנק, ולבצע את כל הריצה, כאשר מספר המשתתף שקיבלתם בערכת המשתתף, מוצמד לחולצה/גופיה איתם אתם רצים, כאשר הוא פונה לפנים. בשער הזינוק יוצב שטיח מדידה, ועם עליית הרץ/ה על השטיח תחל המדידה (בזכות השבב החכם שנמצא על מספר המשתתף). בשער הסיום הרצים יעברו שוב על שטיח מדידה, ובו תימדד לכל רץ/ה התוצאה האישית שלהם. לכן אין חשיבות לשעה שבו תזנקו ואין צורך לזנק ראשונים, וכך תוכלו להימנע מצפיפות.

חשוב להדגיש כי בסבב ב', כפי שהיה בסבב א', ניתן יהיה לרוץ רק פעם אחת, ולא ניתן יהיה "לשפר" תוצאה, או לזנק פעם אחת למקצה ה-1 ק"מ, ואחרי התאוששות קצרה לזנק שוב למקצה ה-2 ק"מ, גם אם נרשמתם פעמים.


חלוקת הערכות

לנוחיותכם תתבצע חלוקת ערכות מוקדמת. חלוקת הערכות המוקדמת תתקיים ביום חמישי, ה-15/6/23, בין השעות 17:30-19:30 - בחלק הדרומי של פארק הרצליה (בסמוך לחנייה של קפה גן סיפור). אנחנו מאוד ממליצים להגיע כבר ביום חמישי, לחלוקת הערכות המוקדמת, ולהימנע מלחץ וצפיפות שתהיה באזור חלוקת הערכות ביום המרוץ.

חלוקת ערכות ביום האירוע – חלוקת הערכות ביום האירוע תתבצע בחורשת האקליפטוסים, שבמרכז פארק הרצליה, ביום שישי, 16/6/23, החל מהשעה 16:30 ועד 17:45.

לא ניתן לזנק ולרוץ ללא מספר משתתף שמוצמד לחולצה/גופיה ופונה לפנים.

אימוני הכנה לקראת סבב ב'

לקראת סבב ב' של ליגת מרוץ הילדים, אנחנו נקיים אימונים פתוחים המיועדים לכל הילדים שנרשמו לסבב ב'. במסגרת האימונים הפתוחים אנחנו נסביר לילדים על המסלול, על שיטת הזינוק, כיצד המדידה מתבצעת ונענה על שאלות, ככל שיהיו. כמובן שגם נרוץ ונתאמן, ונסביר לילדים כיצד נכון לתכנן את קצב הריצה שלהם.

המועדים:

  • גילאי גן ועד כיתה א' - ביום ראשון 11.6.23 - בין השעות 16:30-17:15
  • גילאי כיתות ב' ועד כיתה ו' - ביום שני 12.6.23 - בין השעות 17:30-18:30
  • גילאי כיתות ז' ומעלה – ביום ראשון, 11.6.23 - בין השעות 18:30-19:45

נקודת המפגש לכל אחד מהאימונים תהיה בחורשת האקליפטוסים, אשר נמצאת במרכז פארק הרצליה.

לבירורים נוספים לגבי אימוני ההכנה, ניתן לפנות דרך המייל – office.altermans@gmail.com, או לשלוח הודעת סמס/ווטסאפ לטלפון 0507009000

בכל מקרה, אנחנו מאוד ממליצים להתעדכן שוב מול אתר התחרות ולוודא שאין שינויים בתאריכים.

דרכי הגעה

את הרכבים ניתן להחנות בחניה הראשית של הפארק, אשר ממוקמת בהצטלבות הרחובות יוסף נבו ואייבי נתן, בסמוך לאצטדיון הכדורגל. אזור החנייה הוא מאוד גדול ולא צפויה להיות בעיית חנייה. כמו כן, יש חניות נוספות בקניון שבעת הכוכבים ובחלקו הדרומי של הפארק, בסמוך לבית הקפה "גן סיפור". הגישה הנוחה ביותר לחורשת האקליפטוסים היא מכיוון הכניסה הראשית לפארק (הצטלבות הרחובות אייבי נתן ויוסף נבו) ומשם יהיו חיצי הכוונה לנקודת ההתכנסות. כמו כן, יש שביל גישה שמגיע מקניון שבעת הכוכבים ושביל נוסף מחלקו הדרומי של הפארק, היוצא מבית הקפה גן סיפור.

במקרה של שאלות אין להתקשר, אלא לשלוח הודעה דרך ה"צור קשר" באתר. אנא התאזרו בסבלנות עד המענה. לחילופין ניתן לפנות אלינו דרך צ'ט הפייסבוק שלנו ונשמח להשיב

פרטים מלאים על ליגת מרוץ הילדים 2023

מסורת מרוץ הילדים בהרצליה נמשכת, והשנה המרוץ יתקיים בפעם העשירית ברציפות, ובמתכונתו החדשה – ליגה ובה סבב מרוצים.

ההצלחה הגדולה של מרוץ הילדים במשך 9 שנות קיומו, והרצון של עוד ועוד ילדים להשתתף במרוץ הילדים היחידי בארץ – הובילה אותנו לפתיחת ליגת מרוצים ייחודית, בשיתוף קבוצת הריצה והטריאתלון אלתרמנס, עיריית הרצליה ומחלקת הספורט.

במסגרת ליגת הילדים יתקיימו השנה 3 אירועים:

  • סבב א' – 21/4/23 – 1 ק"מ
  • סבב ב' – 16/6/23 – 1 ו- 2 ק"מ
  • מרוץ הילדים הגדול – 19/10/23 – 1, 2 ו- 3 ק"מ. כמו כן, מקצה עממי ל-1 ק"מ, ומרוץ האפרוחים ל- 400 מטרים.

חשוב להבהיר כי אין חובה להשתתף בכל שלושת האירועים, וההרשמה לכל אירוע מתבצעת בנפרד. יחד עם זאת, משתתפים שיחליטו להשתתף בכל שלושת המרוצים, יוכלו לקחת חלק בליגת מרוצי הילדים, לקבל ניקוד ולהתברג בטבלת הליגה. את סיום הליגה נציין בטקס מיוחד, אנחנו נכריז על מנצחי הסבב (לפי הקטגוריות שיפורטו בהמשך) ונעניק מדליות לשלושת הראשונים בכל קטגוריה. כמו כן, אנחנו נעניק שי לכל הילדים שישתתפו בכל שלושת המרוצים ונזמין אותם להשתתף בצילום קבוצתי.

אנחנו קוראים לכם להתארגן ולהגיע עם כל הכיתה, החברים והמשפחה, ולצבור דירוג לקראת המרוץ הגדול והמוכר בחודש אוקטובר 2023.

טרם הרשמתכם, חובה לעבור היטב על כל הפרטים להלן, אשר בהרשמתכם הנכם מאשרים אותם ללא כל סייג:

סרטון ליגת הילדים 2022- סבב1

סרטון ליגת הילדים 2022- סבב2

 

סרטון מרוץ הילדים 2022

סרטון מרוץ הילדים 2021

סרטון מרוץ הילדים 2018

סרטון מרוץ הילדים 2017

סרטון מרוץ הילדים 2016

סרטון מרוץ הילדים 2015

סרטון מרוץ הילדים 2013

 

 

ליגת מרוצי הילדים בהרצליה - סבב ב'

 

 

 

פרטי האירוע
תאריך: 16/06/2023
פרטי יצירת קשר
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים