מרוץ אבן יהודה ה- 13

»
אירועים
אודות האירוע

 

ברכות למשתתפים!

לחצו לתוצאות המרוץ

לחצו לתמונות

 


מרוץ אבן יהודה ה- 13

17.3.2023

 

מרוץ אבן יהודה 2023

 

תושבים ואורחים יקרים,

אנחנו ממשיכים גם השנה, ה-13 במספר, את מסורת מרוץ אבן יהודה, ואני מזמין את כולכם לקחת חלק באירוע ספורט וחוויה שהפך עם השנים להיות אחד מאירועי הספורט המרכזיים באזור השרון.

מדי שנה, המרוץ אשר עובר במספר מקצים בנקודות מרכזיות ביישוב, מהווה דוגמא חיה לקהילתיות של המושבה שלנו, כאשר רציםמכל הגילאים שותפים לאירוע הססגוני, לחגיגה אמתית של ספורטיביות, אנרגיה ואתגר.

כחלק בלתי נפרד מהאני מאמין של המועצה והמרכז הקהילתי לטפח את הפעילות הגופנית, אנו רואים בספורט גם כבמה לערכים נוספים שהתברכה בהם הקהילה שלנו – עזרה הדדית, אחריות חברתית, חברה מלוכדת ומחבקת.

ערכים אלו שהם חלק מנוף הילדים והנוער שלנו, הוותיקים, המשפחות וכלל המגזרים במושבה שלנו, הם אלו שהופכים אותנו למה שאנחנו, קהילה מאוחדת וחזקה, המשלבת מצוינות, הגשמה עצמית ומעורבות יחד.

אנחנו במועצה ובמרכז הקהילתי נמשיך להרחיב ולטפח עבורכם ולרווחתכם את מגוון פעילות הספורט, כמו גם את פעילויות הפנאי, התרבות, היצירה והעשייה בקהילה.

אני מזמין את כולכם, נשים וגברים כאחד, ילדים, נוער, בוגרים וותיקים וכלל המשפחות והאורחים, להצטרף אלינו, לקחת חלק במרוץ אבן יהודה ה-13 וליהנות מהאירוע הספורטיבי-אתגרי, עם החברים, השכנים ובני המשפחה.

שלכם,

אבי הררי

ראש המועצה

 

 

 

מרוץ אבן יהודה 2023

 

 

פרטי האירוע
תאריך: 17/03/2023
פרטי יצירת קשר
מארגן/ים: רותם
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים