ליגת מרוצי הילדים בהרצליה- סבב1

»
אירועים
אודות האירוע

לחצו לילדים אשר השתתפו בשלושת הסבבים

לחצו לדירוגים הסופיים של שלושת הסבבים

 

ברכות למשתתפים!

* לחצו לאתר האירוע של סבב 2 (6.6)

לפניכם טבלת סיכום האירוע

פריט

קישור

תוצאות

לחצו

תמונות

לחצו

סרטון

לחצו

 

 

ליגת מרוצי הילדים בהרצליה - סבב 1

3 מרוצים ב: 8.4, 6.6, 24.10

 

המרוץ הראשון בסבב ב- 8.4.22, זינוק חופשי בין השעות 15:00-17:00 כמתואר לפניכם.

 

ליגת מרוצי הילדים בהרצליה

 

מסורת מרוץ הילדים בהרצליה נמשכת, והשנה המרוץ יתקיים בפעם התשיעית ברציפות, ובמתכונת חדשה! לא רק מרוץ אחד – אלא סבב מרוצים.

ההצלחה הגדולה של מרוץ הילדים במשך 8 שנות קיומו, והרצון של עוד ועוד ילדים להשתתף במרוץ הילדים היחידי בארץ – הובילה אותנו לפתיחת ליגת מרוצים ייחודית, בשיתוף קבוצת הריצה והטריאתלון אלתרמנס, עיריית הרצליה ומחלקת הספורט.

במסגרת ליגת הילדים יתקיימו השנה 3 אירועים - 2 הסבבים הראשונים של מרוץ הילדים, יתקיימו במתכונת של ריצה "עצמאית", למרחקים 1 ו-2 ק"מ, וימדדו כמובן באופן מקצועי על ידי חברת ריל טיימינג, ומרוץ נוסף, מרוץ הילדים הגדול והמוכר, שיתקיים במתכונתו הרגילה, ויכלול 3 מקצים תחרותיים ל-1, 2 ו-3 ק"מ, מקצה עממי ל-1 ק"מ, ומרוץ האפרוחים ל-300 מטרים.

חשוב להבהיר כי אין חובה להשתתף בכל שלושת האירועים, וההרשמה לכל אירוע מתבצעת בנפרד. יחד עם זאת, משתתפים שיחליטו להשתתף בכל שלושת המרוצים, יוכלו לקחת חלק בליגת מרוצי הילדים, לקבל ניקוד ולהתברג בטבלת הליגה. בטקס הסיום של מרוץ הדגל - מרוץ הילדים המסורתי, אנחנו נכריז על מנצחי הסבב (לפי הקטגוריות שיפורטו בהמשך) ונעניק מדליות לשלושת הראשונים בכל קטגוריה. כמו כן, במעמד טקס הסיום אנחנו נעניק שי לכל הילדים שישתתפו בכל שלושת המרוצים ונזמין אותם להשתתף בצילום קבוצתי.

אנחנו קוראים לכם להתארגן ולהגיע עם כל הכיתה, החברים והמשפחה, ולצבור דירוג לקראת המרוץ הגדול והמוכר בחודש אוקטובר 2022.

 

בטרם הרשמתכם, חובה לעבור היטב על כל הפרטים להלן, אשר בהרשמתכם הנכם מאשרים אותם ללא כל סייג:

פרטים לגבי 2 מרוצי הסבב הראשונים:

איפה המרוצים יתקיימו:
שני הסבבים הראשונים יתקיימו בפארק הרצליה, בסמוך לכניסה הראשית, מול אצטדיון הכדורגל (הצטלבות הרחובות יוסף נבו ואייבי נתן). 

מתי האירועים יתקיימו:
● סבב ראשון יתקיים בתאריך ה- 8.4, ביום שישי, בין השעות 15:00-17:00 לבחירה למרחק של 1 או 2 ק"מ (ההרשמה בעמוד זה היא עבור מרוץ זה)
● סבב שני יתקיים בתאריך ה-6.6, ביום שני (איסרו חג), בין השעות 8:00-11:00 לבחירה למרחק של 1 או 2 ק"מ (ההרשמה לסבב זה תיפתח בהמשך)
הזינוקים ייפרסו על פני מספר שעות, מה שיאפשר ריווח בין הרצים.

 

פירוט על תהליך הזינוקים ומדידת הזמנים

בפארק יחכו לכם מתנדבים אשר יכווינו את המשתתפים לנקודת הזינוק. המתנדבים וצוות ההפקה ידאגו לכך שמהרגע שהרצים יגיעו לאזור הזינוק, הם יועברו בצורה מבוקרת לאזור שטיח הזינוק, כדי שלא יפריעו לאלו שכבר רצים. המתנדבים יעשו את מירב המאמצים כדי להקל על המשתתפים, לעזור ולסייע, והכי חשוב שהם לא ימתינו זמן רב כלל, כך שאין צורך להילחץ.
בקו הזינוק יוצב שטיח מדידה. עם עליית הרץ על השטיח תחל המדידה. בשער הסיום הרצים יעברו שוב על שטיח מדידה, ובו תימדד לכל רץ התוצאה האישית שלו.

ניתן לרוץ בכל סבב פעם אחת (לא ניתן "לשפר" תוצאה).

בסיום כל סבב תפורסם רשימת התוצאות, הכוללת את החלוקה למקצים השונים והחלוקה לקטגוריות.

מקצים, גילאים וקטגוריות:
המרוצים מיועדים לכל הגילאים, עד גיל 17 (כולל). מה שקובע את גיל המשתתף זו שנת הלידה של הרץ. זאת אומר שכל מי שנולד בשנת 2005 ייחשב כבן 17, ללא קשר באיזה חודש הוא נולד, או האם כבר חגג את יום ההולדת שלו. 

בכל אחד מ-2 הסבבים הראשונים יהיה ניתן להירשם לאחד מהמקצים ל -1 או 2 ק"מ, ללא הגבלה של גיל ושיוך למקצה. זאת אומרת, שבניגוד למרוץ הילדים המסורתי, שבו יש הפרדה בין הגילאים השונים – עד גיל 10, 11-14, ו-15-17, בשני הסבבים הראשונים כל משתתף יוכל לבחור באיזה מרחק הוא רוצה לרוץ.
בסיום כל סבב, תפורסם רשימת התוצאות עם חלוקה לפי המקצים והגילאים, כל שנתון בנפרד.
שימו לב, בכל אחד מהסבבים אתם לא חייבים להירשם לאותו המרחק, אלא יכולים להירשם למרחק אחר. כלומר בסבב הראשון ניתן יהיה להירשם למקצה של ה-1 ק"מ, ובסבב השני למקצה של ה-2 ק"מ (או להיפך). וכמובן שניתן להירשם לאותו המרחק בשני הסבבים.
בדירוג הליגה הסופי אנחנו נעשה שכלול של תוצאות שלושת הסבבים, על פי טבלת ניקוד מיוחדת לכל מקצה, והדירוג יקבע על פי הגיל ולא על פי המקצה. זאת אומרת שעל פי הטבלאות שאנחנו נבנה, לכל מרחק, 1 ק"מ, 2 ק"מ ו- 3 ק"מ (במרוץ השלישי לגילאי 15 ומעלה), כל תוצאה תקבל ניקוד, ובסוף שלושת הסבבים הרץ יקבל ניקוד מצטבר עבור שלושת התוצאות שהוא השיג. בצורה כזאת נוכל לדרג את כל הרצים לפי קטגוריית גיל, ללא קשר למרחק שכל אחד בחר לרוץ בכל אחד מהסבבים.

 

המסלול
הריצה תתבצע בתוך פארק הרצליה, על מסלול הריצה האדום. המסלול יהיה בנוי מהקפה של 1 ק"מ, כך שמי שנרשם ל-1 ק"מ, יבצע הקפה אחת, ומי שנירשם ל-2 ק"מ, יבצע שתי הקפות.
שער הסיום ימוקם לצד מסלול הריצה, כך שלא יפריע לרצים שמתחילים את הריצה, או לאלו שיוצאים להקפה שנייה.

לחצו למפות המסלולים

 

הרשמה
ההרשמה לשני הסבבים הראשונים כרוכה בעלות סמלית של 25 ₪. לכל משתתף תוענק מדליית השתתפות וערכת משתתף שכוללת מספר משתתף וצ'יפ למדידת זמנים.

שימו לב כי במידה והמרוץ יידחה או יבוטל, מכל סיבה באשר היא (מזג אוויר/ סגר/ אחר...), לכל נרשם תהיה האפשרות להגיע להרצליה ולאסוף את הערכה והמדליה.
בכל מקרה מרגע הרישום לא תהיה כל אפשרות לקבל החזר כספי.


חלוקה מוקדמת של הערכות
לנוחיותכם תתבצע חלוקת ערכות מוקדמת. חלוקת הערכות תתבצע במועדים הבאים:

חלוקת ערכות מוקדמת - יום חמישי, 7/4/22, בין השעות 16:00-19:30 - החלוקה תתבצע בכניסה הראשית לפארק הרצליה (הכניסה מהכיוון של ההכיכר בהצטלבות רחובות אייבי נתן ויוסף נבו). עמדת החלוקה תהיה ממש בכניסה לפארק, מתחת לפרגולות.

חלוקת ערכות ביום המרוץ - יום שישי, 8/4/22, החל מהשעה 14:30 ועד 16:50. החלוקה תתבצע בכניסה הראשית לפארק הרצליה, מתחת לפרגולות שנמצאות בכניסה.

אנחנו מאוד ממליצים להגיע כבר ביום חמישי, לחלוקת הערכות המוקדמת, ולהימנע מלחץ וצפיפות שתהיה באזור חלוקת הערכות ביום המרוץ.

 

הגעה וחניה
ישנה שפע של חניה באזור. מומלץ להחנות ברחוב יוסף נבו פינת אייבי נתן- בסמוך לכניסה הראשית לפארק.
מפות התמצאות רלוונטיות:
הכניסה הראשית לפארק (יוסף נבו פינת אייבי נתן)


סרטונים

מסלול מרוץ הילדים במפת תלת מימד

סרטון מרוץ הילדים 2021

סרטון מרוץ הילדים 2018

סרטון מרוץ הילדים 2017

סרטון מרוץ הילדים 2016

סרטון מרוץ הילדים 2015

סרטון מרוץ הילדים 2013

 

לתשומת לבכם
כל המידע על המרוץ מופיע כאן באתר.
החל מה- 30.3.22 לא ניתן לבטל רישום משום סיבה.
במקרה של שאלות אין להתקשר, אלא לשלוח הודעה דרך ה"צור קשר" באתר. אנא התאזרו בסבלנות עד המענה. לחילופין ניתן לפנות אלינו דרך צ'ט הפייסבוק שלנו ונשמח להשיב.

 

 

הסתיימה ההרשמה.

נא לא לפנות אלינו בבקשה להירשם/ לבטל/ להחליף רישום. פניות בנושאים אלה לא ייענו.

 

 

פרטי האירוע
תאריך: 08/04/2022
פרטי יצירת קשר
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים