אתרי ריצה מומלצים

»
»
»
אתרי ריצה מומלצים

לפניכם רשימת אתרים בינלאומיים מקצועיים מומלצים לרצים למרחקים, כולל הדירוג שלנו, כאשר 5 הוא הגבוה ביותר ו- 1 הוא הנמוך ביותר. הדירוג מתייחס למידת המקצועיות של האתר ולא לעיצוב או כל פרמטרים אחרים.

 

איגוד האתלטיקה העולמי
אתר דינאמי מאוד ובעל עדכונים שוטפים, סקירות ודיווחים על כל המתרחש באירועים הגדולים ביותר של האתלטיקה העולמית. מכו כן באתר סטטיסטיקות ושיאי עולם של כל מקצועות האתלטיקה המתעדכנים באופן מידי. אתר חובה לחובבי אתלטיקה.
הדירוג שלנו: 5/5

 

אתר LetsRun
האתר בעל מידע רב לרצים הן במידע מקצועי והן בחדשות, אם כי לא מושקע מבחינת העיצוב. אתר חזק מאוד בקרב האמריקאים.
הדירוג שלנו: 5/5.

 

אתר Cool Running
אתר דירוג המרוצים של ארצות הברית. באתר מידע רב על מרוצים שהיו או יהיו בארה"ב. יתר על כן באתר תוכניות אימון לכל הרמות לכל המרחקיםמ- 5 ק"מ ועד מרתון, וכן מאמרים מקצועיים רבים. בנוסף ישנם פורומים פעילים בנושאים שונים הקשורים לריצה.
הדירוג שלנו: 5/5.

 

אתר Runners World
"ה"אתר של הריצה. כשמו כן הוא- נחשב לאתר מס' 1 של רצים למרחקים. האתר הינו פועל יוצא של ירחון מקצועי הנמכר שנים בכל העולם, ובפרט בארה"ב. באתר מידע על התמודדות עם פציעות, תוכניות אימון, מוטיבציה, ביגוד והנעלה, מבחני נעליים וכן כתבות ומאמרים רבים. עם כל הפופולריות שלו, אנו רואים באתר (ובמגזין) צהוב במידה מסויימת- ואולי דווקא זה מה שעזר לו להגיע למעמד מכובד זה.
הדירוג שלנו: 5/5.

 

אתר Marathon Guide
האתר, כשמו כן הוא: עוטף את נושא המרתון. באתר מאמרים, מידע על מרתונים ועוד. עם זאת, לא היינו ממליצים לרצי מרתון להסתמך על אתר זה באופן בלעדי.
הדירוג שלנו: 4/5.

 

אתר הבית של Pete Pfitzinger
אתר הבית של המאמן פיט, בעל שיא אישי במרתון של 2:11:43 שע' ושיאים איכותיים במרחקים אחרים. כמו כן פרסם ספרים מומלצים לרצים למרחקים. באתר מידע מקצועי, אך גם על ספריו אנו ממליצים.
הדירוג שלנו: 5/5.

 

Kids Running
אתר הריצה המקיף ביותר לילדים. מבית ה- Runners World.
הדירוג שלנו לילדים: 5/5.

 

אתר Running Times
אתר הנותן קרב טוב ל- Runners World, כולל בירחון.
הדירוג שלנו: 5/5.

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים