חצי מרתון עמק המעיינות ה-33 - 21.1 ק"מ אופני יד

»
אירועים

תחרויות ריצה בישראל.

ניתן לבצע מיון ע"י הקלקה על כותרת העמודה
הקלק כאן למיון ברירת המחדל
לוח תוצאות:
מקוםמקום בקטגוריהשם מלאמספר חזהמיןמועדוןקטגוריהמרחקתוצאהקמ"שדק/ק"מ
2524אבי שולמן1420נ"בית הלוחם ת""א"M2101:22:59.88 15.183:57
2121אביחי קצין1414נ"בית הלוחם ת""א"M2101:13:52.30 17.063:31
1919אופיר אליאב1366נבית הלוחם ירושליםM2101:12:04.71 17.483:26
241אורה פרלשטיין1412נ"בית הלוחם ת""א"F2101:20:32.28 15.643:50
66אורי גמליאל1378נבית הלוחם חיפהM2100:53:47.0023.432:34
2323איציק אורן1363נבית הלוחם חיפהM2101:14:31.12 16.913:33
3734אלי מנדלווי1398נ"בית הלוחם ת""א"M2101:38:57.23 12.734:43
3835אלעד סגל1402נ"בית הלוחם ת""א"M2101:39:01.59 12.724:43
68316אלקנה ביתן171ננוער אלון מורהנערים 14-19 5קמ2124:25:000.8669:46
68316אלקנה ביתן171ננוער אלון מורהנערים 14-19 5קמ2124:25:000.8669:46
1616אריה סונזינביץ1404נ"בית הלוחם ת""א"M2101:10:45.95 17.813:22
1010בועז מרחב1400נעמותת אתגריםM2101:01:31.46 20.482:56
4037ברוכי מעוז1399נבית הלוחם חיפהM2102:11:55.87 9.556:17
3936דב פורלייטר1408נ"בית הלוחם ת""א"M2102:00:49.30 10.435:45
1313דני אלעד1368נבית הלוחם חיפהM2101:03:09.50 19.953:01
22דניאל מיכאלוביץ1396נעמותת אתגריםM2100:43:55.18 28.692:05
4238דניאל קריגמן1415נ-M2102:32:55.35 8.247:17
363דפנה רייזנר1418נ"בית הלוחם ת""א"F2101:35:27.14 13.204:33
1414דרור אילון1365נבית הלוחם ירושליםM2101:04:39.20 19.493:05
88יובל גינת1377נבית הלוחם חיפהM2100:58:32.00 21.532:47
414יערה מיני1397נבית הלוחם חיפהF2102:11:55.87 9.556:17
33מאיר דגני1380נ"בית הלוחם ת""א"M2100:47:30.90 26.522:16
1717מוטי אלמליח1367נ"בית הלוחם ת""א"M2101:11:55.11 17.523:25
3231מוטי חורב1384נבית הלוחם חיפהM2101:31:16.15 13.814:21
2020מוטי יוחנן1387נבית הלוחם חיפהM2101:13:38.37 17.113:31
77מוטי לוי1392נ"בית הלוחם ת""א"M2100:57:52.45 21.772:46
2625מוטי שלום1423נ"בית הלוחם ת""א"M2101:23:01.55 15.183:57
66מיכאל הואש1381נבית הלוחם חיפהM2100:53:25.00 23.592:32
1212מרדכי גבאי1375נבית הלוחם ירושליםM2101:02:55.93 20.023:00
55מרדכי כהן1391נבית הלוחם ירושליםM2100:52:54.85 23.812:31
3332משה ברקוביץ1374נעמותת אתגריםM2101:31:45.91 13.734:22
2928משה כהן1390נ"בית הלוחם ת""א"M2101:25:50.14 14.684:05
3029ניסים מבורך1394נ"בית הלוחם ת""א"M2101:26:16.93 14.604:07
11נתי גרוברג1379נעמותת אתגריםM2100:39:55.00 31.571:54
2222סיוון מור1395נ"בית הלוחם ת""א"M2101:13:54.85 17.053:31
99עמנואל שחר1421נ"בית הלוחם ת""א"M2101:00:34.37 20.802:53
3433ענת יהלום1385נ"בית הלוחם ת""א"M2101:32:16.42 13.664:23
1111פבל רוזנבלום1416נ"בית הלוחם ת""א"M2101:02:00.91 20.322:57
352צביה גולן1376נ"בית הלוחם ת""א"F2101:34:26.38 13.344:30
3130צחי שריג1427נ"בית הלוחם ת""א"M2101:27:55.45 14.334:11
44קובי ליאון1393נ"בית הלוחם ת""א"M2100:51:15.10 24.582:26
1818ריזק שנבור1425נעמותת אתגריםM2101:12:02.62 17.493:26
2726רני בירנצוויג1370נ"בית הלוחם ת""א"M2101:23:02.28 15.173:57
2827שי פיינר1409נבית הלוחם חיפהM2101:24:21.27 14.944:01
1515שמעון צפריר1413נבית הלוחם חיפהM2101:08:17.37 18.453:15
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים