מרוץ Winner נתנאל ה- 3 באשקלון

»
אירועים
אודות האירוע

טבלת סיכום אירוע

פריט

קישור

תוצאות

לחצו

תמונות (זינוק 10 ק"מ +טקס)

לחצו

תמונות בחיפוש לפי מס' חזה!

לחצו

סרטון

לחצו

 


מרוץ Winner נתנאל ה -3 ע"ש החייל נתנאל מושיאשוילי הי"ד

2.6.2023

נשמח לראותכם במהדורתו השלישית והמושקעת של המרוץ!

לחצו לחוברת הדיגיטאלית

 

מרוץ נתנאל באשקלון 2023

תו האיגוד

 

החייל נתנאל מושיאשוילי הי"ד שירת בחטיבת גולני גדוד 12 כחובש פלוגתי.

נתנאל נהרג בתאריך יא' בסיוון תשע"ב 1.6.2012 בהיתקלות עם מחבל בגבול עזה כיסופים. המרוץ הוא אחת הדרכים שהמשפחה בחרה להנציח את זכרו.

כמארגן המרוץ פונה אני אליכם לקחת חלק במרוץ מיוחד עם המון השקעה ולחזק את המשפחה היקרה.

מאחל הצלחה לכל המשתתפים!

בברכה 

אבי מושיאשוילי 
מנהל מרוץ WINNER נתנאל ה- 3


 

המועצה להסדר ההימורים בספורט גאה להיות נותנת החסות הראשית למרוץ ווינר נתנאל ה- 3, אשר מתקיים לזכרו של החייל נתנאל מושיאשוילי הי"ד, שנהרג בהתקלות עם מחבלים ב- 1.6.2012 בגבול עזה.
מאז היווסדו הטוטו הוא חלק בלתי נפרד מהספורט במדינת ישראל. חרטנו על דגלנו לפעול למען הספורט בישראל. הרווחים שהטוטו משיג לאורך השנים חוזרים תמיד לקהילה ולחברה, בעבר דרך התמיכה בספורט, וכיום דרך תקציב המדינה.
אנו בטוטו מאמינים כי ספורט הוא הרבה מעבר לאימון ולפיתוח יכולות גופניות אלא גם כלי חשוב להעצמה והגשמה אישית, ואמצעי לעיצוב זהות וערכים כגון: תחרותיות, הישגיות ומצוינות לצד סובלנות, הוגנות, נאמנות וחברות.
סיפורו של מרוץ נתנאל מגלם בעיניי את כל הערכים הללו. אירוע ספורט שהחל כמפעל הנצחה לזכר החייל נתנאל מושיאשוילי ז"ל אשר הקריב את חייו למען מדינת ישראל, והפך למרוץ הסוחף אליו רצים מקצועיים לצד משפחות וילדים אשר מבקשים להביע הערכה, הזדהות, והוקרה באמצעות פעילות ספורטיבית. 
אין צורך להרחיב בדבר החשיבות והתרומה של הספורט לא רק למען הבריאות של כולנו, אלא גם לחינוך, יצירת ערכים של הוגנות, סובלנות והפיכתנו לחברה טובה יותר. 
ובנימה אישית בבקשה: אני תושב אשקלון שנים רבות. שימשתי שנים ארוכות כסגן ראש העיר, כחבר  מועצה, כמ"מ ראש העיר וראש העיר. אני חי בעיר, אני גאה באשקלון. העובדה שהארגון אשר אני עומד בראשו, בוחר שוב לתת חסות למרוץ ולמיזם כה מעורר השראה, ועוד בעיר שלי, מסבה בי גאווה גדולה.
אני מזמין את הציבור לקחת חלק במרוץ המרגש, ומאחל לכל המשתתפים הצלחה. ללא קשר לתוצאה שתשיגו, אנו סבורים שכולכם כבר ווינרים.

שבתאי צור 
יו"ר המועצה להסדר ההימורים בספורט 

שבתאי צור


 

חברת סאקוני גאה להיות נותנת חסות למרוץ winnerנתנאל ה- 3, אשר מתקיים לזכרו של החייל נתנאל מושיאשוילי הי"ד, שנהרג בהתקלות עם מחבלים ב- 1.6.2012 בגבול עזה.
אנו בחברת סאקוני מאמינים בשרות ובאיכות לטובת הרצים ולכן חרטנו על דגלנו לקדם ולחזק את הקשר עם קהילת הרצים.
סיפורו של מרוץ נתנאל מגלם בעיניי את כל הערכים הללו. אירוע ספורט שהחל כמפעל הנצחה לזכר החייל נתנאל מושיאשוילי הי"ד אשר הקריב את חייו למען מדינת ישראל, והפך למרוץ הסוחף אליו רצים מקצועיים לצד משפחות וילדים אשר מבקשים להביע הערכה, הזדהות, והוקרה באמצעות פעילות ספורטיבית. 
ובנימה אישית כאשר ספורטאי חסות שלנו אבי מושיאשוילי לקח על עצמו להפיק מרוץ לזכרו של האחיין שלו אי אפשר שלא להתחבר ללב ולעשייה המיוחדת.
אני מזמינה את הציבור לקחת חלק במרוץ המרגש, ומאחלת לכל המשתתפים הצלחה. 

חניתה מי-טל
מנכ"לית סאקוני ישראל

חניתה מי-טל


 

מרכז הפועל גאה בשותפות עם עמותת אור נתנאל בקיום מרוץ נתנאל ה- 3 לזכרו של סמל ראשון נתנאל מושיאשוילי הי״ד.
שותפות זו היא חלק מרכזי ממטרותיו של מרכז ״הפועל״ וממטרותיה של ההסתדרות הכללית, למען שיפור איכות החיים של החברה הישראלית.
מרכז הפועל מאחל לכל המשתתפים הצלחה גדולה במרוץ נתנאל 2023.

מרכז ״הפועל״


 

חברת רונלייט, נציגת GARMIN בישראל שמחה לתמוך ולתת חסות זו השנה השלישית ל- "מירוץ נתנאל" לזכרו של החייל נתנאל מושיאשווילי הי"ד.  משנה לשנה אנו רואים שהמירוץ גדל וצובר קהל מעריצים – מקצוענים וחובבנים מכל רחבי הארץ, מכל הגילאים ובכל המינים מה שהופך את האירוע להפנינג ססגוני וממשיך את המורשת של נתנאל ז"ל ומשפחתו.
בהזדמנות זו ברצוני להודות לאבי מושיאשווילי, דודו של נתנאל ז"ל, שתורם מזמנו לכל אורך השנה לקידום הספורט ואורח החיים הבריא בעיר אשקלון ובכלל. אנו שמחים ללוות ולסייע ככל שניתן לאבי ומשפחתו.  
נתראה על קו הזינוק!

אבישי פריז
מנכ''ל רונלייט, נציגת GARMIN בישראל 

אבישי פריז

 


 

 

סרטון המרוץ מאשתקד (2022)

 

 

לקדימון מרוץ נתנאל ה- 3

 

 

 

 

פרטי האירוע
תאריך: 02/06/2023
כתובת: חניון אשקלונה
פרטי יצירת קשר
מארגן/ים: אבי
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים