מרוץ Winner נתנאל ה- 2 באשקלון

»
אירועים
אודות האירוע

ברכות למשתתפים!

 

לפניכם טבלת סיכום האירוע

פריט

קישור

תוצאות

לחצו

תמונות בסדר הבא:
כינוס, זינוקים, קו סיום, טקס

לחצו

גלריית תמונות לפי מס' חזה

לחצו

סרטון

לחצו

מגזין המרוץ

לחצו

 

 


מרוץ נתנאל באשקלון

 

תו האיגוד

 

מרוץ Winner נתנאל ה -2 ע"ש החייל נתנאל מושיאשוילי הי"ד

13.5.2022

 

החייל נתנאל מושיאשוילי הי"ד שירת בחטיבת גולני גדוד 12 כחובש פלוגתי.

נתנאל נהרג בתאריך יא' בסיוון תשע"ב 1.6.2012 בהיתקלות עם מחבל בגבול עזה כיסופים. המרוץ הוא אחת הדרכים שהמשפחה בחרה להנציח את זכרו.

כמארגן המרוץ פונה אני אליכם לקחת חלק במרוץ מיוחד עם המון השקעה ולחזק את המשפחה היקרה.

מאחל הצלחה לכל המשתתפים!

בברכה 


אבי מושיאשוילי 
מנהל מרוץ WINNER נתנאל ה- 2

 


 

דבר ראש העיר, מר תומר גלאם

ברוכים הבאים לאשקלון וברכות על השתתפותכם במרוץ המיוחד לזכרו של החייל נתנאל מושיאשווילי ז״ל, שנהרג בעת מילוי תפקידו בצה"ל.

נתנאל, בן העיר, איבד את חייו בזמן שירותו הצבאי בגבול עזה, בהיתקלות עם מחבלים. לכתו בטרם עת היכתה את כולנו בתדהמה וצער רבים.

נתנאל ז"ל, היה אהוב מאוד על חבריו, היה מוערך כמקצוען אמיתי על ידי מפקדיו וחובב ספורט אמיתי. המרוץ הזה מהווה נדבך נוסף של הנצחה ואנו מברכים על כך ועל שיתוף הפעולה בין כל הגורמים שמאפשר את האירוע המכבד והמרגש הזה.

בשנים האחרונות משהו טוב קורה בספורט באשקלון, רבים מתושבי העיר, בגילים שונים, מייצגים את אשקלון בתחרויות ספורט שונות, מגיעים להישגים מרשימים, קוטפים את המקומות הראשונים ושמים את אשקלון בחוד החנית של תחומים רבים כמו, הטריאתלון, ג'ודו, סייף, התעמלות אומנותית, משחקי כדור, הלקרוס העולמי, ועוד.

לצד זה, העיר מארחת תחרויות ארציות רבות וספורטאים רבים שמגיעים אליה זוכים ליהנות מתחרויות ברמה הגבוהה והמתקדמת ביותר ובמקביל לכך, מחוויית ביקור ונופש נעימה, מרתקת ומיוחדת בעיר היפהפייה שלנו.

אנו מאחלים לכם הצלחה במרוץ ומשוכנעים כי תיהנו מאווירה ספורטיבית ומיוחדת.

בברכת הצלחה, 
תומר גלאם
ראש העיר וחברי מועצת העיר

 

 


 

מרוץ Winner נתנאל

ברכת מ"מ מנכ"ל Winner

המועצה להסדר ההימורים בספורט גאה להיות נותנת החסות הראשית למרוץ נתנאל ה- 2 אשר מתקיים לזכרו של החייל נתנאל מושיאשוילי הי"ד שנהרג בהתקלות עם מחבלים ב- 1.6.2012 בגבול עזה.

מאז היווסדו הטוטו הוא חלק בלתי נפרד מהספורט במדינת ישראל. הטוטו תמיד חרט על דגלו לפעול למען הספורט בישראל.

הרווחים שהשיג לאורך השנים חזרו תמיד לקהילה ולחברה באמצעות תמיכה בספורט עצמו ובשיפור התשתיות.

אנו בטוטו מאמינים כי ספורט הוא הרבה מעבר הרבה מעבר לאימון ופיתוח יכולות גופניות אלא גם כלי חשוב להעצמה והגשמה אישית, ואמצעי לעיצוב זהות וערכים כגון: תחרותיות, הישגיות ומצוינות לצד סובלנות, הוגנות, נאמנות וחברות.

סיפורו של מרוץ נתנאל מגלם בעיני את כל הערכים הללו. אירוע ספורט שהחל כמפעל הנצחה לזכר החייל נתנאל מושיאשוילי ז"ל אשר הקריב את חייו למען מדינת ישראל, והפך למרוץ הסוחף אליו רצים מקצועיים לצעד משפחות וילדים אשר מבקשים להביע הערכה, הזדהות, והוקרה באמצעות פעילות ספורטיבית.

אין צורך להרחיב בדבר החשיבות והתרומה של הספורט לא רק למען הבריאות של כולנו, אלא גם לחינוך, יצירת ערכים של הוגנות, סובלנות והפיכתנו לחברה טובה יותר.

אנו בווינר מזמינים את הציבור לקחת חלק במרוץ המרגש, ומאחלים לכל המשתתפים הצלחה. ללא קשר לתוצאה שתשיגו, אנו סבורים שכולכם כבר ווינרים.

 

יעל אלמור,
מ"מ מנכ"ל המועצה להסדר ההימורים בספורט


 

 

 

 

 

 

פרטי האירוע
תאריך: 13/05/2022
פרטי יצירת קשר
מארגן/ים: אבי
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים