איילות – רצים ברצון במרוץ הרצליה 2013 ע"ש יוסי אבני

»
»
»
איילות – רצים ברצון במרוץ הרצליה 2013 ע"ש יוסי אבני

ילדי הרצליה שומרים על כושר במסגרת "נעים בעיר" ולומדים את יסודות החיים על פי ערכים של בריאות וספורט...

22.4.2013

מאת: עיריית הרצליה

 

ילדי הרצליה שומרים על כושר במסגרת "נעים בעיר" ולומדים את יסודות החיים על פי ערכים של בריאות וספורט.

במרוץ הרצליה שיתקיים ביום 4.5.13, תשתתף זו הפעם השלישית קבוצת הילדים "איילות – רצים ברצון".

מדובר בפרוייקט ייחודי של עירית הרצליה בשיתוף עם מועדון איילות (לרצים ולטריאתלון) במסגרתו ילדי העיר, בכיתות ד' – ו', מתאמנים פעמיים בשבוע בפארק הרצליה ובספורטק.

 

 ילדי רצים ברצון (תמונת ארכיון)

 

הקבוצה קמה ביוזמה התנדבותית של הורים בבית הספר היסודי בן צבי – שרון כץ הגתה את הרעיון ויצרה את הקשר הראשון עם העירייה ורתמה לפרוייקט את רינה אגולסקי, חברת הנהלה במועדון איילות, הממשיכה עד היום לשמש כמנהלת הקבוצה בהתנדבות.

הפרוייקט  מופעל במהלך חודשי האביב והקיץ במסגרת "נעים בעיר"  של עיריית הרצליה, ובמהלך החורף הקבוצה מקבלת תמיכה ממועדון איילות וכן מהעירייה כולל העמדת אולם ספורט לרשות הקבוצה לימי הגשם.

הקבוצה מונה למעלה מ- 40 ילדים, בנים ובנות, המתייצבים לאימונים באופן עקבי והביקוש רק הולך וגדל. הפעילות במסגרת נעים בעיר הינה חינם וכל ילדי העיר, בכיתות ד' עד ו', מוזמנים להצטרף!

 

הקבוצה שמה לה למטרה לפעול לשיפור הכושר הגופני וחינוך לאורח חיים בריא, חיזוק דימוי עצמי חיובי למשתתפים והקניית ערך העיסוק בספורט כחלק בלתי נפרד משגרת החיים. הפעילות הינה מגוונת עם דגש על ריצה, ובפרט על הכנת הילדים לקראת אירועי ריצה המתקיימים בעיר, כאשר בימים אלה מתכוננים הילדים במרץ להשתתפות במרוץ הרצליה 2013 במקצה 2 ק"מ.

 

האימונים מתקיימים בפארק הרצליה פעמיים בשבוע – בימי שני ושישי בשעה 18:00 כאשר מפעם לפעם יוצאים הילדים לפעילויות מיוחדות, כגון – טיול אופניים קבוצתי, פעילות אתלטיקה בווינגייט, פעילויות הורים-ילדים, לימוד מקצועות קרקס, סדנת ברייקדנס ועוד, כאשר הדגש הוא על הגיוון והענקת ביטחון לילדים שניתן וכדאי לטעום מכל סוגי הספורט.

המאמן הראשי של הקבוצה, עודד נצר, מאמן כיתת הספורט בחט"ב בן גוריון ומאמן כדורסל, מרתוניסט ובעל ניסיון עשיר באימון ובאימון ילדים בפרט.

 

ילדי רצים ברצון עם ראש העיר, מר יונתן יסעור  (צילום: רותם שטילמן)

 

(צילום: רותם שטילמן) 

 

ביום שישי האחרון זכתה הקבוצה לביקור ראש העיר, מר יונתן יסעור, שהצטלם עם הילדים והבטיח לקבל את פניהם במרוץ הרצליה!

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים