קבוצת החודש: רשות ניירות ערך

»
»
»
קבוצת החודש: רשות ניירות ערך

לפניכם הפרופלי החודשי של קבוצות הליגה למקומות עבודה, והחודש: רשות לניירות ערך

30.8.15

ספטמבר 2015

קבוצת החודש: רשות ניירות ערך

  

שנת הקמה: 2012

מספר חברים רשומים בעונה 2015-16: 19 (16 גברים ו- 3 נשים)

אחוז החברים מכלל העובדים: 7.3% (מתוך 262 עובדים)

התפלגות גילאים: צעיר הרצים בן 30, וותיק הרצים בן 50.

 

שיאן הקבוצה: איציק שורקי, מנהל מחלקת הפיקוח על הבורסה וזירות מסחר, בן 44, עם שיא אישי במרתון (טבריה) של 2:58 ש'.

רכז הקבוצה: אריאל מינקוביץ, חוקר במחלקת חקירות, מודיעין, בקרת מסחר, עובד ברשות כחמש שנים.

 

קצת היסטוריה

הקבוצה הוקמה בשנת 2012. בשנה הראשונה להקמתה הקבוצה מנתה 10 רצים (9 עובדים ועובדת אחת). בשנת המרוצים האחרונה הקבוצה הכפילה את עצמה ומנתה כבר 21 רצים (16 עובדים ו- 5 עובדות) והגיעה למקום ה- 14 מתוך 30 קבוצות הליגה.

 

וקצת על החברים

חברים בקבוצה מזכ"ל הרשות, 3 מנהלי מחלקות (מחלקת תאגידים, מחלקת חקירות - מודיעין ובקרת מסחר ומחלקת הפיקוח על הבורסה וזירות מסחר), סגני מנהלי מחלקות, ראשי צוותים, עובדים שונים ואף מתמחים. הרצים באים משש מחלקות שונות (מחלקת תאגידים, מחלקת חקירות - מודיעיןובקרת מסחר, מחלקת הפיקוח על הבורסה, המחלקה הבינלאומית, מחלקת הפרקליטות, מחלקת השקעות ומחלקת ארגון כספים ומשאבי אנוש). בזכות הקבוצה נוצרו היכרויות בין עובדים ממחלקות שונות שלא עובדים ביחד ביום יום.

 

תמיכת מקום העבודה

בעבר התקיימו מספר אימונים במימון הרשות עם מאמן מקצועי שנתן דגשים לאימון נכון. מקום העבודה תומך בקבוצה ע"י רישום של כל החברים למרוצים השונים במימון הרשות, רכישת בגדי ריצה, אימונים עם מאמן לפי דרישה, ועוד. רשות ניירות ערך הכריזה על שנת 2015 כשנת הבריאות עבור עובדי הרשות. במסגרת שנת הבריאות, העובדים נחשפים לחשיבות הנושא הבריאותי, מקבלים תמיכה בבדיקות רפואיות, מקבלים הרצאות בתחומי הבריאות, תזונה נכונה, קבוצות שומרי משקל, יציבה נכונה מול מחשב, ועוד. כמו כן, דואגים ברשות לתחליפים בריאים יותר עבור הכיבוד הניתן בישיבות.

 

לזכרו של סא"ל אמוץ גרינברג

ב- 19 ליולי 2014, במהלך מבצע "צוק איתן", נהרג סא"ל אמוץ גרינברג שהיה אחד מהרצים בקבוצת הריצה של הרשות. אמוץ, עו"ד במקצועו, היה ראש צוות חוקרים במחלקת החקירות - המודיעין ובקרת המסחר. אמוץ נהרג כשהיה בן 46. למבצע "צוק איתן" יצא, לאחר שקיבל כבר פטור משירות מילואים והתנדב לצאת ללחימה. אמוץ נהרג בעת לחימה מול טרוריסטים שניסו לחדור ליישוב ובלחימתו זו מנע את כניסתם. אמוץ הותיר אחריו אישה: שגית ושלושה ילדים: ליהיא, אורי ושירה.

 

 

סא"ל אמוץ גרינברג ז"ל (שני משמאל) עם חברי הקבוצה לפני מרוץ אשדוד, אוקטובר 2013.

רשות ניירות ערך החליטה על הנצחת זכרו של אמוץ בכמה אופנים. אחד מהם יהיה קריאת שמו של מרוץ פתיחת העונה על שמו. השנה, עשרה שבועות לפני המרוץ על שמו של אמוץ ז"ל, החלו לפעול קבוצות ריצה שנועדו להכשיר את העובדים שאינם עוסקים דרך קבע בפעילות גופנית על מנת להצליח לרוץ את המרוץ לזכרו. יהי זכרו של אמוץ ברוך.

 

 

מרוץ פתיחת עונה 2014-15 על שם סא"ל אמוץ גרינברג ז"ל. בשורה הראשונה: בני משפחתו של אמוץ ז"ל.

 

סיפורי רצים

פולינה גובזמן קריב: "באפריל 2014 לאחר תקופה ארוכה, חזרתי לרוץ ....ביוני 2014 דיברתי עם אמוץ גרינברג ז"ל, שהיה ראש צוות במחלקה שלי, שנעשה ביחד את חצי מרתון ת"א בפברואר 2015. ב- 19.7.14 אמוץ נהרג במבצע צוק איתן....שבועיים לאחר מכן החלטתי שאני רצה לזכרו את חצי המרתון ונרשמתי לקבוצת הריצה....ב- 27.2.15 רצנו, חברי קבוצת הריצה, את חצי המרתון לבושים בחולצה עם כיתוב לזכרו של אמוץ...ואני ממשיכה לרוץ... בכל ריצה אני מדמיינת את עצמי כאילו אמוץ רץ איתי".

אוס נאסר: "בשנה שעברה הצטרפתי לקבוצת ריצה אחרי שנים רבות ללא פעילות גופנית ולאחר מחשבה על שינוי באורח החיים. המרוץ הראשון היה לזכרו של חברנו אמוץ גרינברג ז"ל, דבר שעודד אותי מאוד. עם תום המרוץ הייתה לי הרגשה עילאית ושם הייתה ההתחלה שהביאה אחריה הרבה מרוצים ביניהם ריצת 15 ק"מ במרוץ אייל ברמת השרון. כרגע זו הריצה הכי ארוכה שעשיתי, אבל אני כבר מתכוון לרוץ השנה חצי מרתון. מאז שהתחלתי לרוץ חל שינוי ניכר בחיי, אני מרגיש בריא יותר ומרוכז יותר בעבודה. השאיפה שלי היא תמיד להשיג תוצאות טובות יותר. כמוני, רבים מבני המגזר הערבי, משתלבים בשנים האחרונות בספורט על כל ענפיו, ובמיוחד בקבוצות ריצה. בכל המרוצים שאני רץ בהם במסגרת הליגה, אני רואה יותר ויותר את חברי, בני המגזר הערבי".

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים