עיסוי ספורטאים בתל אביב

עיסוי ספורטאים בתל אביב

מחירים מיוחדים לעיסוי וטיפולים מקצועיים בתל אביב, לגולשי אתר ריל טיימינג!

מהו עיסוי ספורטאים?

 
המושג 'עיסוי ספורטאים' מתייחס למהות מיוחדת של עיסוי רפואי שעושים בה שימוש לפני, במהלך ואחרי פעילות אתלטית. כל זאת כדי להביא ספורטאים ליכולת ביצוע ספורטיבית מרבית על ידי הפגת עייפותו, הרגעה והפחתת נפיחויות ושרירים מתוחים, לשפר את הגמישות ולמנוע פציעות. עיסוי ספורטאים הינו מהעתיקים ביותר וקיימים ממצאים היסטוריים המעידים שהיה בשימוש בתרבויות שונות כבר לפני 3000 שנה.

למי מתאים עיסוי ספורטאים

עיסוי רפואי עבור ספורטאים מקצועיים, כמו גם לעוסקים בספורט עממי, או בספורט לשמירה על הכושר [ריצה, הליכה מהירה, שחייה ופעילות בחדרי כושר].

טכניקות עיסוי ספורטאים

טכניקות של עיסוי ספורטאים תלויות בצרכיו של הספורטאי, ולכן כוללות מגוון של שיטות, החל משילוב של עיסוי שבדי ועיסוי רקמות עמוק, מניפולציות, מתיחות והנעת מפרקים, ועבודה עם אלקטרודות. לכל סוג של ספורט יש דרישות ספציפיות. סוגי ספורט שונים מפעילים קבוצות שונות של שרירים ובאופנים שונים. מעסה ספורטאים חייב למקד את עצמו לטיפול הנכון לאחר שזיהה את הבעיה הנובעת מסוג הספורט של המטופל. וכך יוכל לעזור לו באמצעות עיסוי רפואי, להקל על מצוקתו, למזער את הנזקים המיידיים ואת הסיכון לנזקים עתידיים לגופו הנובעים מעיסוקו.
 
היתרונות של עיסוי ספורטאים
 
לעיסוי רפואי של ספורטאים ישנם יתרונות רבים: מפחית כאבים, טוב ללחץ הדם, מגביר את מחזור הדם, מפחית התכווצות שרירים, ומסייע לגמישותם.

60 דקות אורך עיסוי ספורטאים

עיסוי מיוחד עבור ספורטאים לשחרור שרירים, מניעת התכווצויות, מתן גמישות לשריר כדי להקטין את הסיכוי לפציעות.
טיפול מתמשך בשרירים יאפשר לכם עוד שנים רבות של עיסוק בספורט באופן מהנה וללא פציעות.

הנחות לכל הטיפולים לגולשי האתר.
צלצלו עכשיו 0528090663 - נופרprinter
שם מלא:*
כותרת:*
תוכן התגובה:
01/07/2013 17:18
נדב איני הוד השרון
לאחר התנסות עם המוצרים שהמרקם שלהם מושלם, מגע נעים וריח ממכר, אימצתי!
מומלץ מאד תחליב עיסוי עם אפקט מחמם לספורטאים
לוין בוריס
תחליב עיסוי עם אפקט מחמם –
מספק שילוב מצוין בין תכונות של תחליב גוף לתכונות של קרם עיסוי וטיפול פיזיותרפי. גם בחיכוך נמוך, מורגש אפקט התחממות קל. מוצר אידיאלי במיוחד כקרם לעיסוי וטיפולים פיזיותרפיים של ספורטאים. מכיל ויטמין E nicotinat, אוריאה, אלוורה, panthenol, וניל ושמן ג’ינג’ר.

באישור משרד הבריאות.www.relaxproteva.co.il
27/10/2012 15:46
נופר סדלובסקי
יש ספא