סקירת מרוץ שפיר ה- 5 ע"ש תמר אריאל, 24.4.15

»
»
»
סקירת מרוץ שפיר ה- 5 ע"ש תמר אריאל, 24.4.15

לפניכם סקירת מרוץ שפיר ה- 5, אשר התקיים ביום שישי ה- 24.4, לזכר תמר אריאל ז"ל

28.4.15

 

מרוץ שפיר ה-5 ע"ש תמר אריאל ז"ל, אווירה מיוחדת, מחשמלת, ספורטיבית חגיגית ומלכדת ביום ה' באייר...


מרוץ שפיר משלב ריצה אורבנית לצד ריצה בשדות ובמטעים, ריצה עממית לצד ריצה תחרותית, משפחות לצד יחידים. המרוץ מאתגר את רצי 10 הק"מ ואת קבוצות ההליכה האזוריות להם הוקצה במיוחד מסלול 2 ק״מ לצועדים.
מאות רצים, מבוגרים ילדים וטף לבושים בחולצות המרוץ בצבעי כחול לבן, גדשו את רחבת מתנ״ס שפיר ביום שישי האחרון, המטרה מרוץ שפיר ה- בשטחי המועצה האזורית שפיר, למרוץ נרשמו והגיעו כ- 1200 אצנים מכל רחבי הארץ ומהמועצה בגילאים שונים שרצו במקצים 2, 10,5 ק״מ תחרותי. במקצה 2 ק״מ עממי רצו תלמידי בי״ס אזורי אבן שמואל יחד עם צוות המורים והמנהלת, תלמידי ביה״ס האזורי שפיר, ראש המועצה ומנהלים מהמועצה ותושבים רבים..

 

סקירת מרוץ שפיר ה- 5

חברות הקבוצה 'בגוף בריא עם מירי פרוסט'

 

סקירת מרוץ שפיר ה- 5


המרוץ אורגן ע״י מתנ״ס שפיר ובשיתוף משפחת אריאל ובית משואות יצחק, לזכרה של תמר אריאל ז״ל שנהרגה במפולת שלגים שאירעה ברכס האנאפורנה בנפאל בחג סוכות האחרון, תמר הייתה קצינה בחיל האוויר והנווטת הדתייה הראשונה בצה״ל, תמר קיפחה את חייה תוך כדי מסירת נפשה למען הצלת חבריה עד אשר כוחותיה לא עמדו לה עוד.
תמר בלטה ברוח הספורטיבית שלה ובכך שכל אתגר היווה בעבורה משימה אפשרית ובחייה הקצרים הוכיחה זאת בכל צעד מצעדיה. אביה חנן בדבריו בסיום המרוץ סיפר כי המוטו של תמר היה שתמיד אפשר להיות טובים יותר... עשית משהו טוב... דע שאם טיפה תתאמץ תעשה אותו טוב יותר. ההרגשה באוויר היתה כי המרוץ ע״ש תמר מהווה אירוע הנצחה ההולם את דמותה של תמר ז״ל שהשתתפה במרוץ שפיר ה-4 בשנה שעברה וקטפה את המקום השני במקצה התחרותי בריצת 10 ק״מ.
מסלול המרוץ, התקיים בשדותיה המרהיבים של בקעת שפיר, והגשם שפקד אותנו ביום העצמאות במפתיע לא טרד את רוח הרצים, המקצה העממי עבר דרך פארק שלולית החורף הפסטורלית והמרהיבה ביופייה הממוקמת בשכנות לבית ספר שפיר.

 

סקירת מרוץ שפיר ה- 5

מנצח מקצה 5 ק"מ, שי ריינר

 

סקירת מרוץ שפיר ה- 5

 

מנצח מקצה 10 ק"מ, אסף דגן


ההתגייסות של צוותי המתנ״ס והמועצה, אשר התייצבו ערב קודם וטרחו ועמלו על כך שכל המסלולים ישולטו וביום המרוץ הגיעו עם שחר ניכרה בסדר ובארגון המופתי במהלך המרוץ. בני הנוער ומתנדבים מיישובים שונים נרתמו והגיעו לסמן ולהוביל מסלולים ועמדו בנקודות ראשיות לחלוקת המים.
בתום המרוץ חולקו גביעים למנצחים ומדליות לכל המשתתפים במרוץ, החיוך נסוך על פני ילדים ומבוגרים אשר עמדו במשימות. ריגשו את הקהל שני תלמידים מיוחדים מאוד מבי"ס אב"ש שלמרות מגבלתם הפיזית לקחו חלק במקצה העממי ואף הגיעו אל נקודת הסיום.

 

תוצאות

גלריית תמונות

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים