סקירת מרוץ ראש העין ה- 7, 3.3.2017

»
»
»
סקירת מרוץ ראש העין ה- 7, 3.3.2017

ביום שישי 3.3.2017 השתתפתי במרוץ ראש העין, והחוויה הייתה בלתי נשכחת!

 

7.3.2017

מאת הדס גיורא

 

ביום שישי 3.3.2017 השתתפתי במרוץ ראש העין, והחוויה הייתה בלתי נשכחת!

נתחיל בזה, שלמרות הגשם שירד לפרקים בתחילת המקצה של 10 ק"מ, מזג האוויר היה מושלם- בדיוק הטמפרטורה שכיף לרוץ איתה.

 

נרטבים לקראת הזינוק

 

ממסלול המרוץ התרשמתי במיוחד, הוא התחיל בריצה עירונית בתוך העיר, ובחלק מהדרך רצנו בשבילים אשר אפשרו לי ליהנות מאוד מהנוף של פארקים בתוך העיר. לאחר מכן, המסלול לקח אותי לתוך יער ראש העין, היה מדהים לרוץ בין העצים ומזג האוויר שלאחר הגשם גרם לחלק הזה במרוץ להרגיש כמעט כמו באירופה.

 

 

רמת הקושי של המרוץ הייתה לא קלה עבורי: סיבובי הפרסה גרמו לי קצת לרדת בקצב אליו אני רגילה לרוץ, וגם בתוך היער, קצת יותר קשה מהאספלט שבעיר (אפילו שהקרקע הייתה מהודקת), אבל זה היה שווה את זה.

 

 

 

למרוץ הזה הגעתי עם חבר. לאחר שסיימתי את המסלול, אמרתי לו שאני רוצה להסתכל על התוצאות שלי, ולדעת את המיקום שלי במרוץ, הוא מסר לי בתגובה שמאחר ויש לי שעון שמודד זמן אין צורך להמתין לראות את התוצאה וגם זמן תוצאה שלי הוא לא טוב במיוחד אז כנראה שלא הגעתי למקום טוב במרוץ.

 

הדס בדרך

 

לאחר שהגעתי הביתה והתפרסמו התוצאות באתר, ראיתי שזכיתי במקום השלישי בקטגוריית הגיל שלי.. חייבת לציין שהופתעתי מאוד וכמובן גם מאוד שמחתי; זו תקופה ארוכה שאני משתתפת במרוצים רק מההנאה של הריצה והחוויה של המרוץ, אבל ברגע שראיתי שזכיתי בגביע בהחלט זה היה צ'ופר בשבילי, וכל כך התבאסתי שלא בדקתי את התוצאה שלי מיד לאחר סיום המקצה ושלא נשארתי לטקס. בהחלט חוויה מאוד נעימה לדעת שזכיתי בגביע, ואני מאמינה שאם הייתי עולה על הפודיום הייתי מאוד מתרגשת, מאחר וזה לא משהו שקורה על בסיס קבוע (עדיין).

 

ובסיום

 

חייבת להודות לעיריית ראש העין ולריל טיימינג על ארגון מרוץ כיפי במיוחד.. ותודה על הענקת הגביע :)

 

תוצאות

תמונות

סרטון האירוע

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים