סקירת מרוץ ראש העין ה- 5, 17.4.2015

»
»
»
סקירת מרוץ ראש העין ה- 5, 17.4.2015

לפניכם סקירת מרוץ ראש העין ה- 5 ע"ש שי דנור (דדון), אשר נערך ביום שישי ה- 17.4.15, מאת אורטל בוני

סקירת מרוץ ראש העין 2015 ע"ש שי דנור

19.4.2015

מאת אורטל בוני

 

זו השנה החמישית שמתקיים מרוץ בראש העין. השנה חברו יחד להפקת המרוץ המשקע עיריית ראש העין, מת"נס ראש העין (מקום בלב) וכן חברת ריל טיימינג המתמחה בהפקות מרוצים. השנה התחרות הייתה בסימן 5 שנים למותו של שי דנור תושב ראש העין וחובב ריצה מושבע.

מסלולי הריצה של התחרות (10 ק"מ, 5 ק"מ וכן 2 ק"מ) משלבים בתוכם ריצה סביב הטיילת המרהיבה של העיר. כמו כן ריצה ברחובות העיר וכן במקצה ה- 10 ק"מ שולבה ריצה ביער- ללא ספק מסלול ייחודי וחוויתי. המתמודדים פגשו עליות תלולות סיבובים וריצת שטח אשר היוו אתגר משמעותי לרצים.

 

 אורטל בקו הסיום

 

בשבועות הקודמים למרוץ חוברה לאירוע קבוצת הריצה המובילה של אייל פרץ עם אימוני הכנה, אשר כשלעצמו תרם אייל רבות לארגון המרוץ. למקצים התחרותיים נרשמו כ- 700 רצים ובמקצה העממי למרחק 2 ק"מ השתתפו כ- 1000 ילדים מבתי הספר של ראש העין.

שמחתי מאוד לעמוד על הפודיום, ולא פחות מכך שמחתי על חמשת הגביעים אשר קטפו חברי קבוצתי.

 

 על הפודיום (מקום 1)

 

באותה הזדמנות אני רוצה להודות לכל העמלים בעניין וביניהם אשתו של המנוח שי דנור, ליהי דנור, שמזה 5 שנים עמלה על המרוץ בכוחות עצמה והביאה להישגים יפים שעתה יזכרו וישמשו לנר לזכר בעלה המנוח שי דנור. כמו כן למתנ"ס מקום בלב ולראש העיר שהכריז שמשנה זו ואילך המרוץ יהיה בשיתוף העיירה.

 

 ליהי דנור (מס' חזה 367) ורועי דנור (מס' חזה 368)

 

כמו כן, חשוב לציין לשבח את העמותה "אנחנו גיבורים" אשר שילבה במרוץ ילדים עם מוגבלויות והעניקה להם הרגשה של רצים מהשורה הראשונה.

לסיכום מרוץ ראש העין הוא בהחלט מרוץ ששווה להגיע אליו ובעיקר מומלץ למי שרוצה מרוץ עם אתגר. זהו מרוץ שמאורגן כהלכה ומהוה חוויה משפחתית.

נתראה בשנה הבאה!

תוצאות

תמונות

סרטון האירוע

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים