סקירת מרוץ פתיחת עונת ליגת רצים בעבודה, 25.9.2015

»
»
»
סקירת מרוץ פתיחת עונת ליגת רצים בעבודה, 25.9.2015

"כל עכבה לטובה". הביטוי הנפוץ הזה מתאר היטב את מרוץ 'פתיחת הליגה' שאמור היה להתקיים שבועיים (18.9) לפני המועד בו נערך בפועל (25.9).

29.9.2015

מאת אמיר רבינוביץ'

"כל עכבה לטובה". הביטוי הנפוץ הזה מתאר היטב את מרוץ 'פתיחת הליגה' של הפועל שאמור היה להתקיים שבועיים (11.9) לפני המועד בו נערך בפועל (25.9).

לאחר אימוני הקיץ המפרכים והמיוזעים, החלטתי לבחון את כושרי במרוץ פתיחת העונה של ליגת הפועל למקומות עבודה ע"ש אמוץ גרינברג שנפל במבצע "צוק איתן" בהפקת ריל טיימינג. תכנית האימונים שבניתי, הסתיימה באופן מדויק בתאריך המקורי בו אמור היה להתקיים המרוץ, אך לטבע היו תכניות משלו ואובך קיצוני וחריג צבע את השמיים באפור וכתום ו'חנק' את מדינתנו למספר ימים.

מכיוון שכך, לא היה מנוס מלדחות את המרוץ. ההודעה על דחייתו לא עשתה עימי טוב. אני לא חושב שקיים רץ אשר אוהב דחיות וביטולים משום שההכנות האינטנסיביות והקדחתניות "מקבלות סתירה מצלצלת" בעקבות הדחייה. למרות האמור, פה המקום לשוב לפרולוג הסקירה. העיכוב והדחייה של המרוץ עשו לי באופן אישי (דומה שגם לאחרים) רק טוב.

אם כן, אספתי כוחות מחודשים ואנרגיות רזרביות על מנת להגיע למרוץ ב"פול גז" ובמצב מנטאלי ופיזי אידיאלי. בין ראש השנה ליום כיפור, הצלחתי לבצע מספר אימונים קלילים וכן לרענן את הפן הפסיכולוגי ש'הופתע' מדחייתה של התחרות. זהו, עיכוב הוא חלק מהחיים וצריך לדעת להתמודד איתו ולהפיק את הטוב ממנו.

25.9 – בוקר המרוץ, פארק הרצליה היפהפה לבש חג. "ריל טיימינג", כהרגלם בקודש, ארגנו מרוץ מושקע, מלוטש למופת, מסוגנן להפליא, עשיר ומלא באהבה ובתשוקה. בנוסף, מזג האוויר 'החליט' לפצות את הרצים בגין האובך המזוויע וצבע את השמיים בכחול ובטמפ' נוחות יחסית לקיץ המייגע שעברנו.

 

סקירת מרוץ פתיחת עונת ליגת רצים בעבודה

 אמיר בדרך (מס' 401)

 

באופן אישי, היה זה זמן טוב לבחון את הכושר בפתיחת העונה. התוצאה שהשגתי (20:25 דק') סיפקה אותי באופן יחסי לשלב זה של השנה, ובאותה הנשימה, אציין שיש בי גם אכזבה קלה משום שלא יישמתי לחלוטין את תכנית הריצה שלי ופתחתי מהר מדי, כך שבשני הק"מ האחרונים רצתי באיטיות יחסית – ההפך מהתכנון המקורי.

 

סקירת מרוץ פתיחת עונת ליגת רצים בעבודה

 על קו הסיום

 

אסכם ואומר שהחוויה במרוצי 'ריל טיימינג' שווה הכל. האירועים המתוקתקים שלהם מזרימים אדרנלין מחודש וגורמים לרגליים לנוע, לא רק למסלול הריצה, אלא למחשב הקרוב כדי להירשם כבר למרוץ הבא. מרוץ גליל ים בפתח, ואולי שם אצליח "להביט לעשרים הדקות בלבן של העיניים והם ישפילו מבטם" ? אולי... גם אם לא, אני סמוך ובטוח ש"ריל טיימינג" יעמדו בציפיות ויספקו מרוץ משובח נוסף.

 

תוצאות

תמונות

סרטון האירוע

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים