סקירת מרוץ הנשים ה- 3, 22.10.2015

»
»
»
סקירת מרוץ הנשים ה- 3, 22.10.2015

לפניכם סקירת מרוץ הנשים ה- 3, אשר התקיים ביום חמישי ה- 22.10.15 בפארק הרצליה, מאת שרי דן

25.10.15

מאת שרי דן

הגעתי למרוץ הנשים ה- 3 בהרצליה עם ציפיות גבוהות לאחר שהשתתפתי במרוץ גם לפני שנה (אז הייתי יחסית "חדשה" בסצינת הריצה והמרוצים) והמרוץ הזה עשה עליי רושם טוב מאוד, והשאיר אותי עם טעם של עוד.

גם השנה לא התאכזבתי. המסלול היה מדוד ומדויק, הייתה הכוונה וחלוקת מים מצוינת במהלך המרוץ, והאווירה לפני וגם אחרי הריצה הייתה מדהימה.

בסך הכל היו הרבה משתתפות חלקן צעירות מאוד ואפילו ילדות וחלקן מעל גיל 60 ומה שמשותף לכולן זאת האהבה הטהורה לריצה ולספורט.

גם מהבחינה ה"מקצועית" היה מגוון מאוד. ממתאמנות מנוסות ומקצועיות כמו הבנות מקבוצת הריצה שלי M&M, שגם עשו Pacing מצוין, הבנות מקבוצת הטריאתלון "אלתרמנס", ועד רצות מתחילות, ואפילו שמעתי חבורת בנות מתלחששות על כך שזאת הפעם הראשונה שהן השלימו ריצה של 5 קילומטרים. התרגשתי בשבילן.. :) אין כמו הפעם הראשונה.

 

 על קו הזינוק

 

גם הריצה עצמה עברה בהצלחה בסך הכל. היה מאבק צמוד ביני ובין שתי רצות מוכשרות ורצנו שלושתנו בדבוקה אחת ממש עד הקילומטר האחרון, שם נפתח הפער, ובסופו של דבר אלה פינוס הגיעה ראשונה, שבע שניות לפני. אני הגעתי שנייה כללית, ואחריי במקום השלישי הכללי והראשון בקטגוריית הגיל שלה הגיעה ליה פדרבוש בהפרש של 6 שניות בלבד ממני. כבר אמרתי שהיה צמוד...??? :)

 

שרי, אלה וליה בהקפה הראשונה

 

 

למרות שהתוצאה שעשיתי הייתה רחוקה כמעט בחצי דקה משיאי האישי במרחק הנ"ל (זמן אישי 19:22 דק', כשהשיא שקבעתי לפני חודש היה 18:57 דק'), הייתי מרוצה מהריצה בפרט ומהמרוץ בכלל. לפני שנה הגעתי גם אז מקום שני כללי, ואז רצתי שתי דקות לאט יותר מעכשיו(!!!). התקדמתי לא מעט מאז, בזכות המאמן מוטי מזרחי וקבוצת הריצה M&M שאליה הצטרפתי לפני 10 חודשים.

 

 שרי בקו הסיום

 

אחרי הריצה היה כיבוד מפנק ובריא, וגם שלב הפודיומים היה מתוקתק והיה יפה ומרגש לראות את הפירגון של הבנות אחת לשנייה. וכמובן היה לי הכבוד להיות על פודיום אחד עם אלה פינוס, אחת מהרצות הטובות בארץ, שרק יומיים לפני כן זכתה במקום השלישי במרוץ הלילה של תל אביב.

 

 חימום זומבה לפני הטקס

 

שרי ואלה על הפודיום

 

לסיכום- שוב המין היפה, הוכחנו שאנחנו לא רק יפות, אלא גם מהירות וחזקות. כבשנו את פארק הרצליה באווירה תחרותית ועם זאת כיפית, מפרגנת ונטולת טסטוסטרון. רב תודות לריל טיימינג על הקפה נוספת מושקעת ומתוקתקת! אני בהחלט מתכננת לחזור למרוץ הזה גם שנה הבאה ואולי אז סוף סוף גם אצליח לזכות במקום הראשון הכללי הנחשף שחמק ממני גם הפעם...

 

תוצאות

תמונות

סרטון האירוע

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים