סקירת מרוץ האוניברסיטה ה- 6 ע"ש נועם גולדמן, 12.11.15

»
»
»
סקירת מרוץ האוניברסיטה ה- 6 ע"ש נועם גולדמן, 12.11.15

לפניכם סקירת מרוץ האוניברסיטה ה-6, מאת אמיר רבינוביץ'

15.11.2015

מאת אמיר רבינוביץ'

כמעט כל רץ, מתחיל או מתקדם, יודע היטב שלכל מרוץ יש את האופי, הגוון והניואנסים הייחודיים לו. "מרוץ האוניברסיטה", המאורגן על ידי אגודת הסטודנטים ומועדון הספורט של אוניברסיטת ת"א בשיתוף ריל טיימינג, צבע את רחבי הקמפוס במאות חולצות כתומות שנצצו בין בנייני האוניברסיטה הנטושים בשעה זו של היום.

הרכב המרוץ ע"ש רב סמל נועם גולדמן ז"ל היה מגוון ונמתח בין חבר'ה צעירים ונלהבים, אך חסרי ניסיון ובין מיטב הרצים הבולטים בארץ.

 

סקירת מרוץ האוניברסיטה ה- 6

 אמיר לפני המרוץ

 

הקשת הרחבה של גילאי הרצים והמסלול המתפתל וההטרוגני הולידו למעשה את ייחודו של המרוץ, שנערך בשעות ערב נטולות גשם ואובך שאפיינו את הימים שלפני התחרות.

 

סקירת מרוץ האוניברסיטה ה- 6

סקירת מרוץ האוניברסיטה ה- 6

 מתרגשים לקראת המרוץ

 

מבחינתי, היה זה "מרוץ מזכוכית", משום שכל רגע משהו בו עלול היה להתנפץ לי בפנים... אחד הפחדים של כל רץ הוא להיפצע או לחלות רגע לפני המרוץ. החשש הזה הפך אצלי למציאותי שעה שמתקפת שיעול והצטננות התנפלו עליי ערב התחרות, כך שנאלצתי להתחרות בכשירות חלקית ובמצב רוח שפוף.

 

סקירת מרוץ האוניברסיטה ה- 6

 על קו הזינוק

 

למרות "ההתבכיינות", נזכרתי שמישהו פעם אמר לי שבמרוץ עצמו אנו מקבלים ואוספים דלק ואנרגיות מכל ספק אפשרי, ולשמחתי, כך אכן היה.

לראשונה, הצלחתי לרדת מגבול 20 הדקות במרוץ של 5 ק"מ וקבעתי תוצאה של 19:16 דק'– הישג נהדר עבור חובבן ריצה שכמותי, שרץ כשהוא חולה ומתוסכל וגם, שימו לב, ללא שעון על היד! עד כדי כך הייתי מבולבל וחסר ריכוז (איך אפשר לשכוח בבית את שעון? כיצד ניתן לרוץ במרוץ ללא שעון?).

 

סקירת מרוץ האוניברסיטה ה- 6

 ניר קופמן, יו"ר מועדון הספורט, בטקס הסיום

 

סקירת מרוץ האוניברסיטה ה- 6

 

סקירת מרוץ האוניברסיטה ה- 6

המנצח והמנצחת שזכו כ"א ב- 400$ כרטיס טיסה מתנת איסתא

 

אפילוג:

חווייה היא מילה די פשטנית כדי לתאר את המרוץ המושקע והמלבב הזה. היו בו שלל אטרקציות שהפכו אותו למוצלח ומיוחד כמו למשל הסיום באצטדיון האתלטיקה שהרגיש כדובדבן בוהק על העוגה המתוקה והעשירה שניפק 'מרוץ האוניברסיטה' – המרוץ בו ניפצתי את מחסום 20 הדקות. הנגזרת מדברים אלה צפה לעיני כל: חובה להשתתף במרוץ הזה בשנים הבאות כדי לחוש קצת מעבר לריצה ומעבר לתחרות. תודה למארגנים ולכל מי שידו עסקה וטרחה בארגון 'מרוץ האוניברסיטה' 2015.

 

תוצאות

תמונות

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים