סיקור יקב טוליפ ה-1

»
»
»
סיקור יקב טוליפ ה-1

ביום שבת, ה- 15.10.11, התקיים מרוץ יקב טוליפ ה- 1. הרשמים לפניכם.

17.10.11

מרוץ יקב טוליפ - מרוץ יקבים חדש וייחודי בישראל, נולד בהשראת Marathon du Medoc, מרוץ היין השנתי אשר נערך כל שנה בחבל מדוק, צרפת.

המרוץ הנ"ל יצא קצת משגרת המרוצים הקבועה, שכן כל מנצח בקטגוריות קיבל יין כפרס (יין כ'גביע'), ובנוסף אטרקציות שונות מהרגיל (טעימת יינות ועוד).

המרוץ נערך ביום שבת, ה-15.10.2011, בהשתתפותם של כ-300 רצים ורצות למרחקים של 21 ו-10 ק"מ וכן עוד כ- 50 רצים במקצה ה- 2 ק"מ עממי.

 

המסלול היה כולו בשטח ברמת קושי בינונית עד גבוהה - דבר אשר ניכר בתוצאות המשתתפים. בבוקר המרוץ חיכו למשתתפים טעימות של מבחר יינות, כיבוד ועוד שלל הפתעות נחמדות.

בנקודות המים נוסף גם יין למשתתפים אשר רצו לגוון במעט (Marathon du Medoc כבר אמרנו?) ולצאת מהשיגרה בטעם טוב, וכמו כן משקה איזוטוני של ISOPRO בתחנת האמצע של מקצה חצי המרתון. בנוסף למרוץ נערך גם שוק איכרים - מבחר פירות, ירקות, מאפים ועוד תוצרת עצמית במחירים שווים לכל כיס.

מילה טובה חייבת להיאמר גם למתנדבים מכפר תקווה, אשר כל השנה נותנים 200% למען היקב ובלעדיהם לא היינו מצליחים להגיע לרמת ארוע שכזו!

כמו-כן תודות רבות לחברת RonHill - נותנת החסות הראשית של המרוץ שבלעדיה המרוץ לא היה מתקיים וכמובן לקבוצת מרת"א עמקים בהנהלתו של פנו המאמן, אשר טיפלה ללא דופי בכל הלוגוסיטיקה והמסלול ולמעשה היוו את עמוד התווך של האירוע. 

מנצחים כלליים:

מקצה ה-10 ק"מ
במקום הראשון הגיע מוטי מזרחי עם 38:07 דק'. במקום השני מוהאנד נעים עם 38:34 דק' ובמקום השלישי איתי לויטה עם 38:43 דק'.
מהנשים הגיעה ראשונה אלונה אברין עם 48:29 דק'. במקום השני הגיעה יונית מרודס עם 51:57 דק' ובמקום השלישי ענבר שוחט עם 55:26 דק'.
מקצה חצי המרתון
במקום הראשון הגיע שלומי לאון עם 1:22:07 שע'. במקום השני אלעד ושדי עם 1:22:48 שע' ובמקום השלישי אמיר בורביץ' עם 1:26:37 שע'.
מהנשים הגיעה ראשונה ריקי סלם עם 1:38:41 שע'. במקום השני יעל דנק עם 1:44:52 שע' ובמקום השלישי  קרן מרץ עם 1:46:47 שע'.

למנצח ולמנצחת במקצה חצי המרתון הוענק יין במשקל גופן מתנת יקב טוליפ. המנצחים עלו (כל אחד בתורו) על נדנדה שנבנתה במיוחד למטרה זו, כאשר בצידה השני של הנדנדה הונחו היינות.

 

שלומי לאון, מנצח חצי המרתון נשקל על הנדנדה

 

 

ריקי סלם, מנצחת חצי המרתון נשקלת על הנדנדה

תודה לכל מי שהשתתף ולקח חלק במרוץ יקב טוליפ ה-1!
תמונות מופיעות בגלריית התמונות באתר
תוצאות המרוץ בטבלת התוצאות
סרטון הוידאו מפורסם בפינת הוידאו באתר

 

    נתראה שנה הבאה במרוץ יקב טוליפ ה-2!
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים