סיכום אליפות ישראל בחצי מרתון, 7.12.2012

»
»
»
סיכום אליפות ישראל בחצי מרתון, 7.12.2012

לפניכם סיכום חצי מרתון עמק המעיינות, אשר נערך ביום שישי ה- 7.12, מנקודת מבטו של אסף לב

12.12.12
מאת: אסף לב
 
 
חצי מרתון המעיינות 2012, תענוג
 
אני כל כך אוהב את הקפה השחור של אחרי יום מרוץ, מול המחשב שלי, בשלווה שלי, לאחר הורדת הדופק והבנת הילדים כי "אבא היה בעבודה…." בכלל, איזו עבודה מדהימה זו להיות מאמן – כושר או מנטאלי, אתה עדיין נמצא במגרש שאותו אתה הכי אוהב: מגרש הספורט ועם ספורטאים.
אני אוהב להתחרות, השבוע למדנו ב"ספורטדוק", על המשמעות של להיות "ספורטאי טוב" לעומת להיות "מתחרה טוב" (הרצאה מאלפת של ארנון צפריר – פסיכולוג ספורט) ועל החשיבות של ההכוונה המנטאלית ליום נתון, לתחרות נתונה; היום היה לי יום כזה. לאחר שנים של אימונים, סוף סוף אני מצליח לא לפתוח חזק מדי ולרוץ בקצב של 4:50 לק"מ ולהתחיל להגביר בצורה מושכלת ולסיים ב- 1:40 שע' לערך וכל זאת, בתקופה שאני לא מצליח להגביר את שעות האימונים שלי למטרות שקבעתי לעצמי בתחילת העונה. פשוט, במסגרת שעות האימון המוגבלות העומדות לרשותי, לנסות להפיק מהם את המירב, תוך כדי קביעת יעדים לאימונים (למעלה מ- 90 אחוז מהזמן) ולנסות להביא את עצמי לאותם 10% של התחרויות בשיא הביצוע אליו אני יכול להגיע.
אחד המפתחות שלי לתחרות הטובה מבחינתי, היה לראות את תווי פניו של ידידי, דב קרמר, בנקודת הסיבוב בה אתה רואה את רצי העילית חולפים מולך ורואה את הריכוז הנסוך על פניו ואת ההפנמה, כי, על מנת לקבוע תוצאה טובה, על מנת להוציא מעצמך את המקסימום או בערך, אתה צריך להגיע למדד גבוה של מיצוי עצמי ובכלל זה, לסבול…
10  ק"מ, אם כן, עוברים עליי בנעימים, 48 דק' כמו שראובן ביקש ממני ואז, פשוט התחלתי להוריד את הקצב טיפין טיפין, עד אשר הגעתי לשיא יכולתי, בערך בק"מ ה 17 לקצת מעל 4 דק' לק"מ. קו הסיום מתקרב ואני ממשיך בקצב טוב, מבסוט, נאבק עם עצמי בין חיוך – הפעלת כ 128 שרירים בפנים – לבין מימוש המיצוי העצמי, הריכוז והמיקוד.
 
קו הסיום, חיוך ענק, כיף גדול, אשכולית מסורתית של עמק המעיינות, מדליה וחיבוקים עם חברים – סמי, פז, רם נוף, צורי ואחרים.
 
תודה גדולה לדובב מריל טיימינג שתמיד התחרויות שלהם משובחות, תודה רבה לאילן – ברוקס על הכול, תודה רבה למ.א עמק המעיינות, תודה רבה לחזאים ששוב הבטיחו גשם והשמש, הייתה רכה ומלטפת – היה מזג אוויר מושלם – אירופאי וכמובן, תודה רבה לכל העוסקים בספורט המעניקים ומשרים על כולנו אנרגיה טובה ואושר לרוב.
 
בברכת הספורט,
אסף לב
 
הכתבה מופיעה באתרו של אסף לב
לסקירת התחרות באתר איגוד האתלטיקה
תמונות
תוצאות מקצה חצי מרתון
תוצאות מקצה אופני יד
סרטון האירוע

רצים יקרים

חברת ריל טיימניג מפיקה ומודדת זמנים בעשרות מרוצים במהלך השנה.
מערכת המדידה אלקטרונית שבבעלותנו הינה מערכת מתקדמת ואנחנו מודדים איתה מספר רב של מרוצים ללא בעיות אבל לעיתים מתרחשות תקלות.
באליפות ישראל חצי מרתון עמק המעיינות התרחשו מספר תקלות בלתי צפויות במערכת, דבר שגרר שרשרת של פרסומים חסרים ושלא כולם היו מדויקים. זמני המדידה של חצי המרתון מזינוק לסיום וזמנים אישיים הן מדויקות ופורסמו כבר בתחילת השבוע שלאחר המרוץ.

אנו מתנצלים בפני הרצים שלא סיפקנו את תוצאות הביניים כמצופה מאיתנו ונעשה את מירב המאמצים בעתיד לספק את השרות הטוב ביותר.

אנחנו נשמח לקבל במייל או בטל' כל הערה או הארה על מנת שנוכל ללמוד ולשפר לעתיד.

שלכם
ריל טיימינג

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים