אדידס משיקה טכנולוגיה חדשנית בסוליית הנעל

»
»
»
אדידס משיקה טכנולוגיה חדשנית בסוליית הנעל

החזר אנרגיה מהפכני, קפסולות קצף, התאמה מיטבית ואי-תלות בטמפרטורה: אדידס מציגה את Energy Boost, טכנולוגיה של קפסולות קצף המעניקות את החזר האנרגיה הגבוה ביותר בתעשיית הריצה.

1.7.2013

 

BOOST™ משנה את הריצה לנצח אדידס משיקה טכנולוגיה חדשנית בסוליית הנעל ומציבה סטנדרטים חדשים לתעשיית הריצה

הגברת החזר האנרגיה

החידוש המרכזי ב-BOOST™מתרכז בחומר מהפכני לצבירה ושחרור אנרגיה. החומר מתבסס על תהליך פיתוח חדשני שנוצר על ידי השותפה שלנו BASF, חברת הכימיקלים המובילה בעולם. החומר הינו מוצר אנרגטי (PTU), מנופח במובן המילולי ההופך לאלפי קפסולות אנרגיה קטנות שמהוות את מרכז הסוליה הייחודי של הנעל. עם מבנה התאים הייחודי שלהן, קפסולות אנרגיה אלה אוגרות את אנרגיית השיכוך ומשחררות אנרגיה ביעילות רבה יותר עם כל צעד.

בדיקות שנערכו על ידי צוות החדשנות של אדידס,  מראות שהחומר העמיד מאוד שנמצא במוצרי Energy Boost מעניק את החזר האנרגיה הגבוה ביותר בתעשיית הריצה.

"אדידס מחויבת ליצירת מוצרים חדשניים שעוזרים לספורטאים להשתפר. עם BOOST™ יצרנו מהפכה בסוליית הנעל שמעניקה את החזר האנרגיה הגבוה ביותר בתעשייה," אומר אריק ליידטקה, מנהל מחלקת ביצועי ספורט. "בקיצור, Energy Boost היא נעל הריצה המעולה הבאה והיא תגדיר מחדש את תעשיית הריצה."

שמירה על ביצועים בתנאי קיצון

חומר הקצף החדש מעניק לא רק את החזר האנרגיה הגבוה ביותר בתעשייה, אלא גם שומר על הביצועים כמעט בכל מצב ברמות חסרות תקדים. צוות החדשנות של אדידס, ערך בדיקות כדי לעקוב אחר התגובה של חומר הקצף של BOOST™ במגוון טמפרטורות בהשוואה לחומר EVA הסטנדרטי הנמצא בשימוש נפוץ ברוב נעלי הריצה.

בדיקות אלה חשפו שבתחום שבין +40 ל--20 מעלות צלזיוס, קצף BOOST™ עמיד פי שלושה לטמפרטורות לעומת חומר EVA הסטנדרטי, וכך מעניק ריצה עקבית יותר.

הגברת הנוחות

החדשנות נמשכת מעבר לטכנולוגיה החדשנית של מרכז הסוליה. הגפה ב-Energy Boost כוללת את טכנולוגיית Techfit של אדידס עם פוליאורתן עמיד וגמיש ביותר, המעניק נוחות ותמיכה מיטביות לכף הרגל כולה כאשר היא בתנועה. חומר רשת גמיש ונושם המציע התאמה כמו של גרב עם רצועות עוצמה מהונדסות לאורך הגפה המעניקות תמיכה ממוקדת ומייצבות את כף הרגל לפי הצורך כאשר היא בתנועה.

נעלי ‏Energy Boost יוצעו למכירה בעולם כולו בחנויות Sport Performance של אדידס, בחנויות קמעונאיות נבחרות ובמסחר אלקטרוני החל מ-1 ביולי, 2013.

מחיר: 749 ש"ח. (צבעים - גברים: צהוב ניאון. נשים: סגול).

למשפחת ה- Boost, קיימת  גרסה נוספת הקרויה Sonic Boost, הנעל שונה בכמות החומר המצוי בסולית הנעל ובעיצובה החיצוני.  מחיר: 599 ₪. (צבעים - גברים: כחול, אדום, אפור. נשים: סגול, ורוד, שחור-סגול).

 


 

 

בנעלי Energy Boost תואם ל-miCoach -  מערכת אימון אישית בה מכניס הרץ את נתוניו לאתר אדידס adidas.com ומגדיר יעדים עלפיהם מתאימה לו המערכת תוכנית אימון על פי יכולותיו. 

 

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים