מרכז ריצה מקצועי חדש

»
»
»
מרכז ריצה מקצועי חדש

בימים אלו נפתח מרכז ריצה חדש המאגד בתוכו שלל פעילויות. הפרטים בפנים..

8.3.2015

 

בשנים האחרונות חלה עלייה חדה במספר הרצים והמשתתפים במרוצים, ונראה שעלייה זו הינה נגזרת של העלייה המתמדת במודעות לפעילות גופנית ואורח חיים בריא.

בימים אלו פתח צחי כהן, אלוף הארץ במרתונים וריצות בינוניות (1500 מ ו-5000 מ), את מרכז הריצה של ישראל- Pro Runner!

מדובר במרכז ריצה ראשון מסוגו בארץ אשר מהווה בית לרצים ומעניק מעטפת מקצועית לרצים יחידים, מאמנים וקבוצות ריצה בכל הגילאים ובכל הרמות- מחובבנים ועד רצים מקצועיים המייצגים את ישראל בתחרויות השונות בעולם.

הרעיון להקים מרכז ספורט שכזה, נולד לאחר ותק של שנים רבות בתחום הריצה כרץ מקצועי, מאמן ויבואן לציוד ספורט ומתוך ניסיון מקצועי בעבודה מול אנשי מקצוע המעניקים מגוון שירותים וטיפולים לרצים חובבנים ומקצועיים. 

PRO RUNNER הינו מרכז לרצים יחידים וקבוצות המסוגל להעניק להם, מעטפת  מקצועית התומכת בריצה וכוללת: סטודיו לאימוני פילאטיס מזרון ,אימוני trxואימונים משלימים הידועים ביתרונותיהם והשפעתם המיטיבה עם גופו של הרץ. כמו כן ניתן לרכוש במרכז הריצה חליפות ריצה, נעלי ריצה ואביזרים תומכים נוספים.

כל אנשי הצוות המקצועי ב- PRO RUNNER הינם ספורטאים בעבר ובהווה ורובם באים מתחום הריצה.  דבר שמבטיח שהמדריכים והמנחים כולם, הם בעלי ניסיון מקצועי ויחד עם זאת מסוגלים להבין את נפשו של הרץ.

במרכז המיוחד הזה ניתנים שירותי ייעוץ תזונתי המותאם לרצים הכולל נטורופתים ותזונאים מוסמכים, עיסויי והדרכה המסייעים במניעת פציעות, שיקום והחלמה מפציעות והתאוששות מעומס האימונים.

בנוסף לכך, במרכז יתקיימו מעת לעת לרצים ולסתם מתעניינים הרצאות בנושאים רלוונטיים שיועברו ע"י אנשי מקצוע מיומנים, זאת מתוך מטרה להעשיר את קהל הרצים בידע מקצועי אשר ישמש אותם ככלי עזר למיקסום תוצאות והכוונה להשגת מטרותיהם האישיות.

כמו כן, במרכז ניתנים טיפולי פיזיותרפיה, דיקור סיני, וגול הכותרת, שירות מקצועי להתאמת נעליים המתבצעת על מסילת ריצה עם מצלמת שנותנת ניתוח תנועה מדויק לאיתור בעיות בכף הרגל כגון קריסה, פלטפוס ועוד. בהתאם לתוצאות האבחון, ניתנת לרצים המלצה על דגמים המתאימים להם מתוך מבחר מותגי הנעליים המובילים כיום בשוק והנמכרים בחנות הספורט.

חדר התעמלות וכושר

בנוסף לנעלי ריצה מקצועיות יש בחנות הספורט גם ביגוד המותאם לריצה איכותי ומקצועי ברמה גבוהה של מותגים מובילים. לדברי ההנהלה  הקולקציות של נעלי הריצה וביגוד הספורט תתעדכן באופן תמידי בהתאם לטרנדים אופנתיים וכמובן הביקוש של קהל לקוחותיהם. הביגוד וההנעלה מגיעים במגוון מידות לנשים וגברים,  כמו כן ניתן למצוא בחנות אביזרים נלווים כגון: חגורות למס' חזה, ג'לים / סוכריות אנרגיה ותוספי מזון, שעוני דופק ממיטב המותגים המובילים, תיקי ריצה, גליל לעיסויי עצמאי המסייע במניעת פציעות ועוד

רצים אשר קיבלו הפניה מאורטופד להתאמת מדרסים יוכלו ליהנות גם משירות זה. התאמת המדרסים תתבצע ע"י איש מקצוע מוסמך ובעל ותק.

בזכות המיקום הקרוב לפארק הידוע במסלוליו המועדפים על הרצים באזור המרכז,  רואה PRO RUNNER פוטנציאל לנקודת מפגש של רצים/קבוצות ריצה אשר יוכלו להנות מימי/ערבי גיבוש חברתי במסגרת חבילות אימון שהמקום מציע וכוללות- אימון trx/ פילאטיס, יציאה לאימון ועוד.

PRO RUNNER – כנרת 13 בני ברק (מול קניון אילון)

טלפון במקום 03-5545453

לאתר PRO RUNNER לחצו כאן

אימונים במרכז PRO RUNNER

היתרון הגדול שיש למרכז בעצם היותו ממוקם מול פארק הירקון (מצידו הדרומי-מזרחי) ובכך מבסס את האימונים בשילוב אימוניINDOOR  ו- OUTDOOR,  בעלי טכניקות חדשות למקסימום תוצאות

* אימוני קינזיולוגיה – אימון שנותן דגשים לגבי היציבה, שיקום וחזרה של הגוף לכושר , ועבודה על שרירי הליבה.

תרגילי היציבה מתבצעים באמצעות משוכות, קונוסים, סולם, גלשן indoboard -  שווי משקל כנגד גלגלת.

* אימון פירמידה: אימון המתמשך בין שעה וחצי-לשעתיים (תלוי ברמה של המתאמן). במהלך האימון מתבצע ניתוח פיזיקלי של המתאמן תוך שימוש באלמנטים הבודקים את המפרקים בגוף.

* אימוני כוח- באמצעות משקולות וגומיות לפי משקל.

* אאוט-דור יציאה לריצה בפארק :

אימון ריצה עם משוכות ומצנח התנגדות .

* אימון זוגי - אימון המתבצע על ידי שני מתאמנים שאחד משפר את השני (שיפור המהירות).

אימון לשיפור המהירות ולרצי הארוכות.

* אימון תחנות קבוצתי – שאול מקבוצת הכדורגל בעולם (ברצלונה, יובנטוס וכד). מתבצע עם כדור כח ששוקל 3 ק"ג. האימון מתבצע בפארק או לחלופין בסטודיו.

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים