מרוץ MS ישראל 2017- פעם ראשונה מנצחת מרוץ

»
»
»
מרוץ MS ישראל 2017- פעם ראשונה מנצחת מרוץ

זו השנה השנייה בה אני משתתפת במרוץ מיוחד זה...

7.6.2017

מאת טלי גודוביץ'

 

זו השנה השנייה בה אני משתתפת במרוץ מיוחד זה. ההשתתפות במרוץ חשובה בעיני למען מטרה נעלה עבור העלאת המודעות והשתתפות חברתית הרבה מעבר לכל שבירת שיא או פודיום. השנה אחרי עונה די עמוסה החלטתי להגיע ולרוץ כפי שהמאמן שלי מכנה "קצב לפי תחושה" ולבטח לא דמיינתי שאגיע במקום ה- 1 הכללי מבין הנשים.

 

מרוץ MS ישראל 2017

טלי (משמאל) ושרי לקראת הזינוק

 

המרוץ היה מאורגן למופת, תחנות מים בשפע, שילוט ברור ובכלל חוויה ספורטיבית מהנה ליום שישי שמשי. למרות שמדובר במסלול הבית שלי המוכר לי היטב ואחד המסלולים האהובים עליי בפארק הירקון, חשוב היה לי להשתתף במרוץ זה גם השנה בשל המטרה הכה חשובה להעלאת המודעות לטרשת נפוצה וכן מאחר ובשנה שעברה במרוץ זה הכרתי את מי שלימים הפכה לחברה טובה ולשותפה לריצה (שרי, סטודנטית מארה"ב). הכרנו בשנה שעברה כאשר אני זכיתי במקום ה- 2 כללי ושרי במקום ה- 3 ומאז שמרנו על קשר, התאמנו יחד והיה בינינו חיבור נשי מיוחד והחלטנו השנה להגיע יחד לרוץ במרוץ שמסמל עבורנו איחוד וחברות של שנה, מה שהתעצם וריגש אותנו עוד יותר כאשר עמדנו שוב יחד על הפודיום. 

 

מרוץ MS ישראל 2017

 

לאורך המסלול פגשתי את חברי מקבוצת M&M  שרצו את הריצה הארוכה שלהם והעידוד שלהם לאורך הדרך נתן לי המון מוטיבציה וכוח. הריצה הסתיימה בתוך אצטדיון האתלטיקה (הדר-יוסף) מה שנתן לי המון כוח ואנרגיות מצד כל הנוכחים בו וכמובן מעצם האנרגיה הכה ייחודית שקיימת באצטדיון זה בו נהגתי להתאמן רבות. זה היה הרגע שהסתכלתי מסביבי והרגשתי שזה שלי הפעם! לא רק ששיפרתי את תוצאתי במרוץ זה משנה שעברה אלא שגם התקדמתי לראשונה במרוץ זה למקום ה- 1 הכללי (לעומת מקום 2 כללי בשנה שעברה). את הצלחתי במרוץ הזה ובכלל בעונה האחרונה אני זוקפת למאמני מוטי מזרחי שמיום הצטרפותי לקבוצה מלווה אותי באופן צמוד, קשוב, תומך, מכיל והכי מקצועי שיש לצד אמונה רבה בי וביכולותיי בנתינה חסרת גבולות.  

מרוץ MS ישראל 2017

טלי ויעקב בדרך

במרוץ הייתה לי הזכות לרוץ עם יעקב מזרחי, אחד ממאמני קבוצת M&M  בה אני מתאמנת בשנה האחרונה. למי שלא מכיר עדיין את הקבוצה ואת אופייה מדובר באחת מקבוצות הריצה המובילות, וותיקות והמקצועיות בארץ, האימונים בקבוצה מקצועיים, אינטנסיביים, ומאתגרים. המארג החברתי בקבוצה כה מגוון וייחודי הן בהיבט הגילאים והן בהיבט קצבי הריצה, החל ממתחילים וכלה בשיאני ואלופי ישראל במקצים השונים לצד אימוני טכניקה וכוח והכל תחת מעטפת חמה ותומכת של טובי מאמני הריצה בארץ במקצועיות חסרת פשרות.

 

מרוץ MS ישראל 2017

טלי, שרי, עדי ויעקב (המאמן) על הפודיום

בסיום המרוץ בטקס הענקת הגביעים יעקב העניק לכל הבנות את הפרס מה שהעצים עבורי עוד יותר את החוויה.

“אני לא מאמין שאתם צריכים להיות טובים יותר מכל האחרים. אני מאמין שאתם צריכים להיות טובים יותר משחשבתם שאי פעם תוכלו להיות.”

– קן ונטורי.

וכעת חולמת על האתגרים והמטרות הבאות לרוץ לעברם...

 


 

תוצאות

תמונות

סרטון הארוע

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים