סקירת מרוץ נשים בשבילי היער (יער אלעד)

»
»
»
סקירת מרוץ נשים בשבילי היער (יער אלעד)

ביום שישי האחרון לרגל פתיחתה הרשמית של החופשה הגדולה...

11.7.2017

מאת אביבית ביסמוט- העצמה נשית

ביום שישי האחרון לרגל פתיחתה הרשמית של החופשה הגדולה נקבצו ביער אלעד (יער הכ"ח) מאות נשים שבאו להתחבר ברגליים ליער ולרוץ בשביליו.

המרוץ הופק כיוזמה של תושבת העיר אלעד הסמוכה, אביבית ביסמוט, אביבית – העצמה נשית,  ובא לתת מענה נשי הלכתי ומתאים לנשים שרוצות לרוץ בסביבה ירוקה וצנועה המותאמת למגזרים שונים של נשים מהסביבה.

 

סקירת מרוץ הנשים ביער אלעד

 

על המרוץ לקחו חסות ראשית הקרן הקימת לישראל – מנהלת האירועים של הקרן הגב' מירה זר נתנה ליווי צמוד להפקת המרוץ ולקחה חלק אינטנסיבי בנראות של היער, באופי המרוץ ומקצועיות – עד הפרטים הקטנים. החברה שהפיקה את המרוץ היא חברת ריל טיימינג המפיקה מרוצים מזה שנים רבות, מנהל החברה, דובב מזור לקח חלק פעיל ונכבד בתכנון, ארגון וליווי המרוץ.

 

סקירת מרוץ הנשים ביער אלעד

 

סקירת מרוץ הנשים ביער אלעד

 

החסות המקצועית של המרוץ בליווי והדרכה היה מבית בגוף בריא עם מירי פורסט, מירי הקימה קבוצות ריצה רבות בארץ המותאמות לנשים דתיות ושאינן ומתוקף זה הובילה נשים רבות לרוץ במרוץ זה ובמרוצים רבים ונוספים. מרבית המשתתפות היו ממועדון בגוף בריא.

תנועת האשה הדתית לאומית לקחה חלק פעיל במרוץ גם בחסות המשנית וגם בהובלת בנות הלומדות בבתי הילד של אמונה כרצות מתחרות במרוץ.

איגוד אליצור לספורט דתי סייעו במרוץ גם כן והציעו לרצות מטעמן רישום מוזל למרוץ.

בבוקר המרוץ השכימו קום נשים אשר נרשמו למרוץ ונוספו אליהן מתנדבות רבות מטעם מדציו"ת אלעד שסייעו עם הכוונה, לחלק מים ולעודד את הרצות. לכל משתתפת ניתנה שקית עם חולצה מנדפת זיעה והפתעות מקק"ל- מידנית אישית, בנדנה ומידע על היער כ"ח (יער אלכסנדרוני- קולא). בנוסף כל משתתפת קיבלה שבב אלקטרוני חד פעמי שמדד זמנים במהלך הריצה ובסיום כמובן מדליה לכל אחת.

 

סקירת מרוץ הנשים ביער אלעד

 

סקירת מרוץ הנשים ביער אלעד

 

המקצה הראשון הוזנק בשעה 6:25 למרחק של 10 ק"מ. את המקצה השני ליווה מקדים רכוב על אופניים תושב העיר- גלעד מור, שגם רעייתו השתתפה במרוץ והם זינקו בשעה 6:40 למרחק של 5 ק"מ.

 

סקירת מרוץ הנשים ביער אלעד

זינוק מקצה 10 ק"מ

 

סקירת מרוץ הנשים ביער אלעד

זינוק מקצה 5 ק"מ

 

את ציבור הרצות ליווה גם כוח רפואי של מד"א שלשמחתנו לא היה בו צורך.

תוואי הדרך בריצה בשבילי היער היה ברובו שביל כורכר והדרך הייתה מורכבת מירידות ועליות בגובה מצטבר של 155 מ' על פני 10 ק"מ.

 

סקירת מרוץ הנשים ביער אלעד

אביבית בקו הסיום

 

בסיום המרוץ חולק כיבוד עשיר תרומת מחלבות טרה ותרומת אמונה, ואח"כ נערך טקס סיום מרגש במיוחד בו חולקו גבעי הוקרה וגביעי זכייה לזוכות לפי קטגוריות גילאים ומקצים.

 

סקירת מרוץ הנשים ביער אלעד

אביבית ומירה בטקס הסיום

 

סקירת מרוץ הנשים ביער אלעד

מירי פורסט בטקס הסיום

כפי שנאמר רבות בטקס זוהי התחלה של מסורת מבורכת של ריצה בשבילי היער לנשים אשר לא חוששות מאתגרים ונענות אליהן בשמחה. אל מסורת זו נשמח לראות נשים רבות ובריאות אשר בוחרות לפרגן לעצמן דרך הרגליים.

להתראות במרוץ הבא.

 


 

סרטון

תוצאות

תמונות

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים