מרוץ הרצליה 2017 – המרוץ המהיר שלי

»
»
»
מרוץ הרצליה 2017 – המרוץ המהיר שלי

עבורי ועבור הרבה חברים מקבוצת אלתרמנס, מרוץ הרצליה הוא מרוץ הבית, שעובר במסלולים שבהם אנחנו רצים ונוסעים כל יום..

4.5.2017

מאת יעל כץ

 

עבורי ועבור הרבה חברים מקבוצת אלתרמנס, מרוץ הרצליה הוא מרוץ הבית, שעובר במסלולים שבהם אנחנו רצים ונוסעים כל יום. אבל למרות שהוא כל כך ביתי ומוכר, אנחנו לא מתייחסים אליו כבדרך אגב. דווקא בגלל שזה המגרש והשכונה שלנו, חשוב לנו להשתתף, לתמוך ולהצטיין בו, ולכן מידי שנה הוא חלק מתוכנית האימונים שלנו.

 

יעל ורן בדרך

 

השנה, אין ספק, המרוץ התעלה על עצמו. ראשית, המסלול החדש, שמינף את כביש 531 החדש שנפתח לא מזמן, היה גיוון מרענן שלא שינה מהתכונה החשובה של המרוץ הזה שמכונה המרוץ המהיר. שנית, הוא לווה בפסטיבל ספורט עם אקספו מרשים ויוצא דופן, בטח כשלא מדובר באחד האירועים הגדולים שמשלבים ריצות מקילומטר ועד מרתון. זה היה אקספו איכותי, שמח ומזמין, שיצר סביבו אווירה חגיגית ונהדרת. הארגון של ריל טיימינג היה מצוין. הכל תקתק, היו מים בשפע, ההזנקות בזמן והמדידות מדויקות. וביום השבת הזה אלוהי מזג האוויר חייכו אלינו והעניקו לנו שמש עדינה שמתחבאת מעט מאחורי העננים ורוח נעימה מידי פעם. תנאים מושלמים.

 

יעל על הפודיום

המוניטין של המרוץ הזה משך אליו השנה מספר שיא של משתתפים, כ- 3,500 רצים, ונדמה לי שאם הוא היה גדל ומסוגל לקלוט רצים נוספים – היו מצטרפים עוד. גם לנו, קבוצת אלתרמנס, הייתה בו נוכחות מכובדת של יותר מ- 100 רצים ורצות בכל הגילאים והקטגוריות. חלקם נהנו מהפירות של העבודה הקשה שהשקיעו לקראת המרוץ וקטפו את המקומות הראשונים. הרבה אחרים שיפרו תוצאות אישיות וסיימו את המרוץ בחיוך ענק ושביעות רצון עצומה. גם לי אישית זו הייתה שוב הוכחה שכדאי ואפשר לחלום, להאמין ולהשיג, כשהגעתי למקום הראשון בקטגוריה עם שיא אישי.

ועכשיו – לאתגרים הבאים.

 


 

תוצאות

תמונות

סרטון הארוע

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים