מרוץ הנשים פארק הרצליה 2014 - חוויה בלתי נשכחת

»
»
»
מרוץ הנשים פארק הרצליה 2014 - חוויה בלתי נשכחת

לפניכם סקירת מרוץ הנשים ה- 2 בהרצליה, אשר התקיים בתאריך ה- 11.9, מאת שרי גבאי פינדק

16.9.14

מאת שרי גבאי פינדק

 

הגענו למרוץ כ- 20 נשים מקבוצת הריצה ה- Bgym runners  מכפר יונה. לחלק גדול מהנשים זה מרוץ ראשון שלהן שהחלו להתאמן אצלנו רק לפני כחודשיים-שלושה. מאד התרגשו והתרגשנו בשבילם. בחרנו את מרוץ הנשים הלילי בהרצליה, בגלל כמה סיבות:

מרוץ שטוח על כביש, מרוץ של לא יותר מ- 5 ק"מ שלמתחילות בהחלט מספיק. מניסיון העבר מרוץ מתוקתק ומאורגן. הגענו שעתיים לפני הזינוק, ללא לחץ לחפש חנייה וחניה אכן לא היה חסר, קיבלנו ערכות, נרגענו עד כמה שאפשר, הנשים הוציאו את מספר החזה. החדשות כמובן שאלו מה מי ואיך, הסברתי להן על הצ'יפ שמודבק על המספר, על מדידת הזמנים וכו', כמובן הצטלמנו בכל פוזה, ככה זה אצל הנשים....

 

 קבוצת BGYM RUNNERS

 

אחרי התארגנות והצמדת מספרי החזה על החולצות, הסתובבנו במתחם בדוכנים, ישבנו בצל, שתינו קפה וככל שהדקות עוברות, עוד ועוד נשים ומשפחות הגיעו והאירוע הולך וגדל והחיוכים מהפנים לא מפסיקים לרדת, פוגשים רצות ורצים מאירועים אחרים, פוגשים אפילו אנשים מהילדות והצבא. פתאום עולם הריצה נהפך לעולם של כולם :).

 

 לא רק נשים...

 

הזמן חולף ולאט לאט מגיעים לזמן ההזנקה. בתור מאמנת הקבוצה, אספתי  את הנשים שאיתי, ששייכות לקבוצה ונותנת הדרכה אחרונה. למרות שהדופק בשמים, האדרנלין מתעופף באוויר, מסבירה לא לפתוח מהר, לחלק את הריצה, ק"מ ראשון להסתכל סביב, לקלוט איפה אנחנו נמצאות, לרוץ ליהנות, לאט לאט לראות שהדופק מסתדר ונרגע, ורק בק"מ ה- 3 וה- 4 אפשר לרוץ ולתת את כל ה- 100% ואפילו טיפה יותר, והכי חשוב, ליהנות מכל החוויה הזו ואם קשה זה לא בושה לעבור מידי פעם להליכה, העיקר ליהנות, חשוב לחייך לאורך המסלול, כי מצלמים אתכן J
לותיקות ולחזקות יותר שיש להן סיכוי להגיע לשלושת המקומות הראשונים, ביקשתי שיפתחו חזק, בשביל שיהיה להן יתרון, ישמרו על קצב טוב ולקראת הסוף ב-1.5-2 ק"מ אחרונים, להגביר ולתת את הכל כמו שהן יודעות והן יודעות :)

20 דק' לפני יצאנו לחימום לעלות דופק למרות שהוא גבוה רק מהתרגשות, שתינו עוד קצת מים והתחלנו ללכת לקו הזינוק. מסתכלות סביב וכל הפארק מלא ברצות/רצים, משפחות שמלווים, מוסיקה סוחפת ואפילו כיבוד קל שמחכה לנו בסיום. :)

 

 חימום ומתיחות לפני הזינוק

 

והנה הספירה לאחור, כולן מאחלות לכולן בהצלחה. הבטחתי לבנות כשאני מסיימת לרוץ באה לקראתן ומלווה אותן לקו הסיום, וכך היה. נהניתי לראות את הנשים כל אחת בקצב שלה ואפילו בזוגות, כל אחת עם חיוך ענק לקראת הסוף שכן היא מסיימת, מחייכת ועשתה את זה, והידיים מונפות מעלה מעלה בקו הסיום, וכל אחת שומעת את השם שלה כשחוצה את הקו, זה עשה להן רק טוב, איזה אושר זה ממלא!!

ומה עכשיו, אחרי שחצינו את הקו, כיבוד קל מחכה לכולן/ם: מבננות, תפוחים, עוגיות ואפילו ארטיקים בשלל טעמים והכל בשפע, ואיך אפשר בלי מוסיקה ברקע. כולן מרוצות מספרות חוויה, ושומעת כבר ששואלות מתי המרוץ הבא?!

מחכות עוד קצת ורצות ללוח התוצאות והשמחה כפולה, מהקבוצה גרפנו 2 גביעים ובנוסף גביע קבוצתי.

 

 שרי (מס' 96), מנצחת קט' 40-49

 

 קבוצת BGYM RUNNERS מקבלת את הגביע הקבוצתי

 

כשהמרוץ מתוקתק ומאורגן זה משאיר טעם של עוד, וכן אותנו תראו גם בשנה הבאה, ומאמינה שנכפיל את כמות המשתתפות, כי כל מי שרואה ושומעת את החוויה שעברנו כבר הודיעה שהיא גם רוצה. להתראות במרוץ הבא J כן ירבו מרוצים כאלו!!

 

תודה ענקית!

 

תוצאות

תמונות

סרטון הארוע

סרטון אווירי

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים