סקירת מרוץ געש- 1.5.09

»
»
»
סקירת מרוץ געש- 1.5.09

מרוץ געש ה- 5 ע"ש חללי גדוד 9255 התקיים אמש. לפניכם הסקירה.


2.5.09
מרוץ געש ה- 5 ע"ש חללי גדוד 9255 התקיים אמש. לפניכם הסקירה.

כמדי חודש מאי התקיים לו השנה מרוץ געש ב- 1.5.09. זוהי המהדורה החמישית של המרוץ והשנה השנייה שהמרוץ לזכרם של חללי גדוד 9255 שנפלו במלחמת לבנון השנייה.  מפעל ההנצחה מובל על-ידי אלי בלאלי ומשפחתו אשר שכלו את בנם/אחיהם, זיובמלחמה זו.
כמיטב המסורת, את המרוץ מארח גן האירועים STOA אשר מעמיד את הגן הקסום לטובת האירוע.


גן האירועים, STOA, המרהיב

זו השנה השנייה, בה משתתפת קבוצת מסייעת 8101 בניצוחו של איתן חרמון אשר נפצע ברגלו במלחמת לבנון השנייה. איתן, אשר לפני בפציעה היה רץ מצטיין, בחר להמשיך לרוץ וכעת עם רגל תותבת קבע תוצאה מדהימה של 19:54 דק' והגיע 3 בקטגוריה.


איתן חרמון, המאמן.

השנה השמיים הטיבו עימנו במיוחד, עת שאיפשרו את קיום האירוע במזג אוויר נעים במיוחד לעונה עם שמש קלה המגיחה אחת לכמה זמן מבעד לעננים. בנוסף, המסלול הקבוע והמדוד מהשנים הקודמות, היווה לקליינטים הקבועים של המרוץ הזדמנות לקביעת שיא אישי במסלול זה.

מרתון תל-אביב אשר התקיים שבוע אחד לפני געש ובו השתתפו אלפי רצים, לצד ריבוי מרוצים (מבורך), הובילו לפגיעה מסויימת בכמות המשתתפים, אך איכותו ויחודיותו של המרוץ נשמרה. יתרה מכך, בשנה הבאה אנו מתכוננים, בסיוע חברת Brooks, נותנת החסות הראשית לאירוע, לשדרג את המרוץ, ובייחוד בפן התזונתי שלו עם העשרת הכיבוד, פינת קפה ופינוקים נוספים. עיקבו אחר הפרסומים לקראת השנה הבאה.

 
 חברת Brooks, המלווה את המרוץ ממהדורתו הראשונה.

השנה מקצה ה- 10 ק"מ בקרב הגברים היה מותח במיוחד:
לאורך כל המרוץ הוביל לירן פז (36:33.57 דק' - עצמאי). לקראת הסיום עקף אותו אנדריאה דה בוני (36:33.59 דק' - איילות אנדיור). לירן לא נשאר "חייב" ונתן קרב עד קו הסיום. בסופו של דבר הנ"ל חצו את קו הסיום כמעט כתף אל כתף. הודות למערכת מדידת הזמנים שלנו, אשר מודדת ברמת מאית השנייה, נמצא כי הגיעו באותה שנייה, אך בהפרש של 2(!) מאיות השנייה בלבד. מכיוון ששבב המדידה של ריל טיימינג מושתל בתוך מספר החזה, אין מקום להיסוס ולקבוע כי אנדיראה הוא המנצח.


אנדריאה דה בוני (מבצבץ עם הכובע הלבן מאחור) לצד לירן פז המוחבא גם הוא ברצף תמונות לקראת קו הסיום

מהנשים, הפייבוריטית ג'סיקה מיסונישניק (איילות אנדיור) אשר הגיעה מלווה במאמנה אנטוניו, הגיעה במקום הראשון עם 42:44 דק'- כ- 6 דק' לפני הבאה האחריה, רעות אהרוני (48:36 דק' - עצמאית).

במקצה ה- 5 ק"מ ניצח לוטם גיל (איילות אנדיור), בזמן מכובד לתנאי השטח: 17:47 דק'.


גיל לוטם על קו הסיום

דווקא בקרב הנשים היה מעניין במקצה זה: עדנה לונקרי (מועדון הכותנה) הגיעה ראשונה עם 22:19 דק'. 6 שניות בלבד אחריה הגיעה גל לוי (אסא רופין) עם 22:25 דק' ושלישית הגיעה יהודית שפירא (איילות אנדיור) עם 22:31 דק'. מקבץ צמוד למדי.


עדנה לנקרי על קו הסיום

 בטקס הסיום, בין יתר עשרות הגביעים הניתנו למנצחים בקטגוריות השונות וגביעי ההוקרה, שמחנו להעניק גביע הוקרה לאיתן חרמון וכן למסייעת 8101 אשר מכבדים את המרוץ, זו השנה השנייה.


גביעי ההוקרה אשר ניתנו לאיתן חרמון (חולצת תכלת) ולשילה (מכנסיים אדומים) מהמסייעת על-ידי אלי בלאלי (ביניהם).

תודתינו לחברת Brooks, המלווה את המרוץ מיומו הראשון ומביעה נכונות להמשיך ולסייע בעתיד ככל הניתן.

תם ונשלם מרוץ השטח הייחודי בגעש.

מרוץ געש ה- 6 לזכרם של חללי גדוד 9255 יתקיים יתקיים ב- 30.4.2010- היום האחרון בחודש אפריל.

לתוצאות+ תעודות
ל- 1,300 תמונות מהכינוס, הזנקות, דרך הלוך+חזור, קו סיום וטק

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים