מערכת ניהול האימונים GO-RUN של קבוצת M&M שוברת שיאים!

»
»
»
מערכת ניהול האימונים GO-RUN של קבוצת M&M שוברת שיאים!

קבוצת הריצה של M&M בניהולו של מוטי מזרחי נחשבת לאחת מהקבוצות המקצועיות והאיכותיות בארץ בתחום הריצה...

23.2.16


קבוצת הריצה של M&M בניהולו של מוטי מזרחי נחשבת לאחת מהקבוצות המקצועיות והאיכותיות בארץ בתחום הריצה.
בשנתיים האחרונות, הצליחו חברי הקבוצה לשדרג עצמם עם הכנסת השימוש במערכת הניהול GO-RUN, שפיתח דותן שלו, חבר הקבוצה; רצים בקבוצה ירדו מרף 3 השעות במרתון (SUB 3), רצים שהגיעו עם שיא של 4-5 שעות במרתון ושעה ב- 10 ק"מ שיפרו תוצאות בעשרות דקות, ביניהם דותן עצמו, ש"גילח" 40 דקות במרתון לשיא של 3.04 שעות!
השיאים האחרונים שהדהימו את ענף הריצה בארץ היו זכייתם של הלנה דולינין באליפות הארץ בחצי מרתון ובסגנות אליפות הארץ ל- 10 ול- 15 ק"מ, וזכייתה של הגר כנעני בסגנות אליפות הארץ במרתון; שתיהן רצות שלא היו ידועות בענף הריצה עד לפני כחצי שנה!

 מערכת ניהול האימונים GO-RUN

מוטי ודותן

 

מהי אותה מערכת ניהול מהפכנית, המסייעת למוטי, מאמן M &M לשפר משמעותית ביצועי רציו?
למעשה מדובר במערכת ניהול קבוצת ריצה עם מספר רב של מתאמנים המאפשרת למאמן לקבל תמונת מבט על ביצועי כל רץ בנפרד מול יעדים שהוגדרו לו ע"י המאמן על סמך יכולתו הגופנית והמנטלית ובהתחשב בתחרויות העומדות לפניו.

GO-RUN מתאימה לאימון השבועי היחודי שבנה מוטי ואשר משלב אימוני אינטרוואלים, טמפו, עליות ונפח לצד ימים קלים יותר עם אימוני גמישות, טכניקה ותרגילים על מזרנים.

כל אימון יומי מפורט ברמה מדוקדקת של מרחק, כולל חימום ושחרור, דופק, רמת  מאמץ האימון והוראות נוספות כמו שתייה ומנוחה בין סטים!
בתום כל אימון שולח המתאמן דרך האפליקציה פידבק על רמת הקושי של האימון והערות נוספות על ביצועיו לצד שאלות והודעות הקשורות לאימון ולנושאים אחרים: תחרויות, חופשה, כאבים, תזונה...

המאמן רואה בכל שלב את היסטורית האימונים של כל מתאמן כולל הפידבקים ששלח המתאמן ובכך נוצרת אופטימיזציה של תוכנית האימונים.

 

להלן 2 דוגמאות מתוך תוכנית עבודה שבועית:

מערכת ניהול האימונים GO-RUN

 

מערכת ניהול האימונים GO-RUN

 

אם אתם גרים רחוק מאזור השרון: בדרום, בצפון או אפילו מעבר לים, או שמסגרת פעילותכם אינה מאפשרת לכם להגיע בקביעות לאימוני הקבוצה, הנכם יכולים לקבל תוכנית אימונים אופטימאלית שתעזור לכם לעמוד ביעדים שקבעתם לעצמכם.

מערכת GO-RUN מתאימה גם למוסדות, ארגונים וקבוצות המעוניינות להפעיל תוכנית אימונים לעובדים וחברים.

 

מערכת ניהול האימונים GO-RUN
מוטי ואלונה

לפרטים:
מוטי מזרחי 052-5070447
moti_mezrahi@hotmail.com

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים